• 90+3мин

16. Кристиян Пешов (Локо Пд) асистенция - Мичи Нтело

В 3-та минута шут на Вион, рикошет и ъглов удар.

В 4-та минута от него пас на Вион, Махмутович с лош удар с глава над вратата.

В 5-та минута центриране на Лясков отляво, Дион сваля топката, Петков оставен сам вкарва топката във вратата.

В 7-та минута ВАР разглежда ситуацията за засада на Нтело при удара на Петков.

В 8-та минута съдията отива да види сам.

В 9-та минута справедливо решение за засада, след като Нтело пречеше на Бусато, гол няма.

В 12-та минута Вион с центриране от пряк свободен, Каранга бие с глава в аут, има и свирена засада, спорно решение.

В 14-та минута топката излиза в корнер от Лясков, даден е аут?!

В 19-та минута Кандем пробива през Вион и Петров, двоен рикошет и Бусато вади в корнер.

В 22-та минута центриране-удар на Вион, Томов боксира.

В 24-та минута Кандем с изненадващ изстрел, Бусато изважда в корнер.

В 25-та минута Евандро с пас, Иванов бие неточно над вратата.

В 26-та минута Вион стреля отдалеч, Томов е изненадан, но избива.

В 27-та минута Вион центрира от корнер, Петров в трудна положение пробва удар в аут.

В 29-та минута Вион на Линдсет, но балонен удар в ръцете на Томов.

В 30-та минута Каранга извежда Фаетон, той бие, но Али го блокира - ъглов удар. В същата минута Нтело с пас в наказателното поле, но Петров избива пред Петков.

В 32-та минута Фаетон стреля, но е блокиран.

В 34-та минута Дион отправя нещо като удар, Петров избива в корнер.

В 35-та минута след него Лясков дава към Сегура и Павлов, те свалят на Петков, който бие, но в напречната греда.

В 36-та минута атака отляво, Дион към Петков и той стреля опасно в аут.

В 39-та минута Дион на Нтело, Бусато излиза и лови, но има и засада.

В 40-та минута Петков със слаб удар в ръцете на Бусато. В същата минута жълт картон за Кандем за задържане на Вион.

В 41-та минута Шопов с удар-пас в ръцете на Томов.

В 44-та минута Вион се включва отлично отляво, но разочарова с паса си към Каранга.

В 45+1-та минута пас на Вион от пряк свободен, Махмутович с неточен изстрел.

В 45+2-та минута Шопов с центриране отдясно, Каранга не успява да стигне до удар.

В 45+3-та минута пас към Петков, Петров изчиства пред него.

В 45+4-та минута Лясков с шут, рикошет и Бусато уверено хваща.

В 47-та минута Фаетон с изстрел - блокиран.

В 49-та минута жълт картон за Сегура за задържане на Каранга.

В 52-та минура пирошоу в Сектор Г.

В 57-та минута след продължителна атака и разбъркване, Хайнц бие над вратата.

В 59-та минута Кандем изритва Кареасо и вместо втори жълт картон и респективно червен, съдията дава фаул за Кареасо?!

В 60-та минута пас към Дион от Илиев, който извежда Нтело, удар на нападателя и 0:1.

В 63-та минута Дион е изведен сам срещу Бусато от Иванов, но бразилецът го спира.

В 64-та минута Фаетон към Хайнц, той бие супер неточно.

В 65-та минута Илиев е изведен много добре, лъже Кордоба и Бусато, но Стойчев предотвратява попадение.

В 68-та минута Линдсет пробва неуспешно да бие с глава.

В 71-та минута Евандро спира с тяло Фаетон и пада на земята, дадено му е нарушение?!

В 72-та минута жълт картон за Фаетон за влизане в краката на Ив. Иванов при спряна игра.

В 73-та минута Хайнц качва топката на главата на Асприля, който бие между вратаря и Али, за да изравни резултата 1:1.

В 75-та минута Стойчев с дълго центриране, Каранга с глава стреля в аут.

В 76-та минута Каранга е изведен сам срещу вратаря от Хайнц с едно докосване, силен удар, Томов избива с една ръка, а след това лови.

В 77-та минута Стойчев е свален на земята от Евандро и се контузва, съдията не дава фаул?!

В 81-та минута шут на Евандро, Петров блокира.

В 82-та минута след корнер Бусато боксира, Ив. Иванов бие силно, пак бразилецът спасява.

В 84-та минута Илиев овладява и дава хубав пас към Павлов, удар с глава, Бусато вади в ъглов удар, имаше сериозни претенции за засада.

В 86-та минута пас към Нтело, топката е изчистена, Лясков бие в аут, но има и засада.

В 88-та минута игра с ръка на Райнов, съдията пак мълчи?! В същата минута Хайнц към Фаетон, който бие в близкия ъгъл, Томов лови.

В 90-та минута вратарят Томов започва откровено да бави?!

В 90+3-та минута Нтело получава подаване, завърта се и извежда Пешов, който вкарва за 1:2.

В 90+7-та минута Асприля нахлува отляво и подава, рикошет, топката стига до Фаетон, който прави по-трудното и изритва от 2 метра в аут.