9. Фернандо Каранга (ЦСКА) асистенция - Тибо Вион

• 79мин

11. Иван Тасев (Пирин) асистенция - Венцислав Бенгюзов

В 3-та минута шут на Хайнц от дистанция в ръцете на Ковальов.

В 4-та минута Бусато излиза и спира останалия сам Комано след пас на Тасев, след това бразилецът преодоля и Поланский.

В 5-та минута Тасев стреля, Бусато лови.

В 6-та минута Асприля е изпреварен от Върбанов с глава след пас на Вион.

В 7-та минута след корнер Кордоба на Кох, той сваля на Асприля, силен удар, защитник избива в ъглов удар. В същата минута от него Кордоба сваля, Юга бие над вратата.

В 12-та минута Асприля на Хайнц, изстрел, защитник с крак блокира.

В 14-та минута центриране от корнер на Бенгюзов, Върбанов с глава назад, Ягодинскис оставен сам от метър вкарва за 0:1.

В 16-та минута разминаване на Кордоба и Кох в малкото наказателно поле, преди това Хайнц стреля отдалеч и е блокиран.

В 19-та минута Скаршем пробва воле, спрян от защитата.

В 20-та минута удар с глава на Каранга встрани от вратата.

В 22-та минута Тасев оставен сам срещу Бусато, но бие встрани.

В 24-та минута пас на Хайнц от 50 метра, Асприля се хвърля, но не стига за сантиметри, Ковальов хваща.

В 25-та минута удар на Хайнц, рикошет и ъглов удар.

В 26-та минута центриране от него на Вион, Кох скача, но не стига, Каранга засича красиво с глава и намира ъгъла на вратата за 1:1.

В 28-та минута Комано надбягва Кох, но бие супер неточно в аут.

В 34-та минута балонен удар на Хайнц над вратата.

В 38-та минута шут на Хайнц от пряк свободен, Ковальов боксира.

В 39-та минута Юга от тъч хвърля, Каранга с глава назад, Ковальов лови.

В 40-та минута чудесен пас на Юга с пета от въздуха, Асприля овладява и прави зверски удар, напречния стълб го спира.

В 43-та минута изстрел на Юга отдалеч над вратата.

В 44-та минута Кареасо стреля в ръцете на Ковальов.

В 45-та минута Комано изскача зад червената защита след пас на Бенгюзов, но Бусато го спира един на един.

В 45+2-та минута жълт картон за Каранга за фаул срещу Айуб.

В 47-та минута Комано извежда Тасев, шут встрани от вратата.

В 48-та минута Кареасо с шут, Боянов избива, след това и втори изстрел над вратата на Скаршем.

В 49-та минута Комано бие, Бусато лови.

В 51-та минута страхотно пирошоу в Сектор Г. В същата минута Вион с пас превърнал се в удар в ръцете на Ковальов.

В 55-та минута Бусато изпреварва двама от пиринци след пас на Бенгюзов от пряк свободен.

В 56-та минута центриране от корнер на Вион, Юга от два метра не уцелва вратата с глава - аут. В същата минута Юга бие от дистанция - блокиран.

В 57-та минута Скаршем стреля над вратата.

В 59-та минута центриране отляво, Каранга с глава в аут.

В 62-та минута Вион с шут в ръцете на Ковальов, при опит за пас.

В 63-та минута с капитанската лента за армейците е Хайнц.

В 69-та минута Фаетон с глава бие неточно.

В 70-та минута Диане с глава в ръцете на Бусато след пас от корнер на Бенгюзов.

В 74-та минута жълт картон за Фаетон за фаул срещу Тасев.

В 76-та минута Вион вдига отляво, Хайнц с глава бие на сантиметри в аут.

В 78-та минута Върбанов с успореден пас, няма никой в добра позиция, преди това имаше и сериозни претенции за засада на Върбанов.

В 79-та минута Тасев получава отляво от Бенгюзов, крилото навързва Кордоба и Махмутович и с прецизен изстрел в ъгъла на вратата извежда своите напред - 1:2.

В 81-та минута след смените с капитанската лента за гостите е Дюлгеров.

В 82-та минута удар на Каранга с глава в аут.

В 86-та минута де Нойер с пас отляво, Каранга не удря добре с глава - Ковальов лови.

В 90-та минута Фаетон бие в ръцете на Ковальов.

В 90+2-та минута Линдсет стреля силно, Ковальов избива в корнер, преди това Каранга свали с глава, защитник избива, претенции, че го е сторил с ръка.

В 90+3-та минута ВАР гледа ситуацията и не дава дузпа?!

В 90+4-та минута Шопов с балонен изстрел над вратата. В същата минута жълт картон за Есало за сблъсък и реплика.

В 90+5-та минута жълт картон за Ковальов за бавене на играта.