2. Радослав Забавник (ЦСКА) асистенция - Стойко Сакалиев

• 66мин

19. Антонио Ди Салво (Ханза)

Начало на мача. Футболистите на Ханза изпълняват центъра.

3-та мин. - корнер за Ханза. Центрира топката играч на Рощок към точката на дузпата, там 7. Рене Ридлевиц с глава стреля в аут.

5-та мин. - нови два корнера гермаиците. Коварно центриране в наказателното поле, Ивайло Иванов избива с върха на пръстите си в нов корнер. След него сигурно лови.

8-ма мин. - Гол за Ханза. 27. Томас Расмусен открива резултата за Ханза. 11. Раде Прица напредва с топката, подава към непокрития Расмусен, който стреля покрай Ивайло Иванов и открива резултата в полза на Ханза Рощок.

9-та мин. - Радослав Забавник пробива отдясно, центрира в наказателното поле, 1. Матиас Шобер сигурно лови.

12-та мин. - Гъргоров губи топката в центъра на терена, 15. Магнус Арвидсон напредва с отнетата топка и шутира от границата на наказателното поле, силно и неточно в аут.

17-та мин. - Велизар Димитров извежда Емил Гъргоров в наказателното поле на Ханза, но 1. Матиас Шобер отново е по бърз и пресича паса.

18-та мин. - Роберт Цаха извежда Мансур Аянда отляво, Аянда шутира силно, но неточно в аут.

23-та мин. - Греда за ЦСКА!! Гъргоров извежда Стойко Сакалиев в наказателното поле на Ханза, Сакалиев овладява топката, финтира защитниците, стреля в обратния ъгъл и топката вместо да влезе във вратата, удари гредата и се върна в игра.

28-ма мин. - Гол за Ханза. Втори гол за Ханза от дузпа. Роберт Цаха отляво в своята половина връща излишно топката към Ивайло Иванов, тя е пресечена от 7. Рене Ридлевиц. Ивайло Иванов спъва Ридлевиц и съдята отсъжда дузпа в Полза на Ханза. 7. Рене Ридлевиц застава зад топката, стреля елегантно и покачва резултата на 2:0.

33-та мин. - Нов гол за Ханза. Отново 27. Томас Расмусен. Расмусен получава топката в наказателното поле, финтира цялата защита на червените, повдига си топката във въздуха, обръща се и с воле прави резултата класически!

35-та мин. - Велизар Димитров подава към Сакалиев, той към Аянда, но подаването е пресечено малко преди наказателното поле.

38-ма мин. - Отново взаимодействат Велизар и Стойко в наказателното поле на Ханза и отново 1. Матиас Шобер се хвърля в краката на Сакалиев и лови.

41-ва мин. - разбъркване пред вратата на армейците, 4. Годфрид Адуобе пропуска от метър с воле да направи резултата 4:0.

45-та мин - край на първото полувреме.

Начало на второто полувреме. Армейците подновяват играта.

Две смени е извършил старши треньорът на ЦСКА Ферарио Спасов, на местата на 12. Ивайло Иванов и 19. Евгени Йорданов, в игра 31. Евгени Хмарук и 24. Костадин Хазуров.

46-та мин. - Голлл за ЦСКА!!! Радослав Забавник. Сакалиев центрира една топка в наказателното поле на Ханза, вратарят на немците изпуска топката и Забавник от няколко метра намалява резултата. 3:1 за Ханза.

50-та мин. - Велизар Димитров пробива отдясно и е фаулиран на границата на наказателното поле. Изпълняват бързо армейците, топката е центрирана към Аянда, той с глава я сваля на Хазуров и Хазуров от метър бие в тялото на защитник, а топката излиза в корнер. След корнера, Зафиров е най съобразителен в наказателното поле, но стреля слабо, право в ръцете на 1. Матиас Шобер.

52-ра мин. - контраатака за Ханза, 11. Раде Прица нахлува в наказателното ни поле, в последния момент топката му отнема Роберт Цаха.

55-та мин. - реферът на този двубой отменя гол на Ханза, заради нарушение в нападанение.

60-та- мин. - три смени в отбора на Ханза Рощок . Излизат: 4. Годфрид Адуобе, 14. Жоаким Персон и 15. Магнус Арвидсон, на техните места 10. Томас Мегле, 19. Антонио Ди Салво и 23. Денис Ланацински.

61-ва мин. - две смени и за армейците. Излизат 11. Роберт Цаха и 23. Емил Гъргоров, влизат 4. Маркос Чарас и 7. Христо Янев.

65-та мин. - Христо Янев пробива през средата и е спънат грубо. Застава зад топката, стреля и много трудно 1. Матиас Шобер избива топката, миг преди тя да връхлети в неговата врата.

66-та мин. - гол за Ханза. Отново страничният съдия не вдига флага за засада и 11. Раде Прица навлиза в наказателното поле, подава към връхлитащия 19. Антонио Ди Салво, който на празна врата отбелязва 4 гол за Ханза.

69-та мин. - поредно разбъркване пред вратата на армейците и влезлия преди минути 10. Томас Мегле шутира в гредата.

72-ра мин. - контраатака на Ханза, 23. Денис Ланацински навлиза в наказателното поле на армейците, стреля под плонжа на Хмарук и там Йордан Върбанов чисти от гол линията.

73-та мин. - смяна в състава на ЦСКА. Излиза 6. Адалберт Зафиров, влиза 35. Ангел Йошев

75-та мин. - нови три смени в състава на Ханза. Излизат 11. Раде Прица, 27. Томас Расмусен и 7. Рене Ридлевиц, влизат 18. Габриел Мелкан, 30. Марко Ворбек и 19. Антонио Ди Салво.

81-ва. - смяна и в отбора на армейците. Излизат 8. Велизар Димитров и 21. Стойко Сакалиев, в игра са 10. Амиран Муджири и 30. Йордан Тодоров.