• 74мин

6. Тривунович (Химки)

• 83мин

25. Касио Варгас Барбоса (ЦСКА)

1' Начало на мача Отборът на ЦСКА е подкрепян от 30 фена. Между тях е Димитър Ангелов-Дучето и две момчета дошли специално от Англия за мача.

5' Двата отбора започват предпазливо срещата.

7' Грешка на Маркиньос, която можеше да доведе до опасно положение пред Ивайло Петров.

10' Натиск на Химки. Ивайло Петров се намеся решително, като избива топката в тъч.

12' Отличен пробив на Йордан Тодоров, но Удоджи не успява да достигне до центрираната топка.

13' Йордан Юруков стреля от удобна позиция, но право в ръцете на Чичкин.

14' Поредното добро включване на Йордан Тодоров завърши с пас към Касио, но той прави непростим пропуск.

16' Силен удар на Юруков се отбива от гърба на Муслин и излиза в корнер.

18' След слабите първи минути, сега нашите футболисти взеха инициативата.

19' Първи жълт картон в мача. Той е за Куидо Ланзаат, който извърши груб фаул.

25' Играта е спряна, защото Маркиньос получава медицинска помощ.

28' Стойчо Младенов направи първа смяна. На мястото на 12.Ивайло Петров в игра влиза 22.Илко Пиргов.

31' Центриране на Маркиньос от фаул в наказателното поле на Химки, но за съжаление няколко играчи на армейците се разминават с коженото кълбо.

36' Двата отбора още не могат да си отбележат гол, но по- чистите положения са за ЦСКА.

39' Втори жълт картон за ЦСКА. Този път декориран е Юруков.

42'Гооол за ЦСКА!!!!!! Йордан Юруков изпълни отлично пряк свободен удар и не остави шанс на вратаря Чичкин.

44' Юруков се опита да изненада Чичкин от далечно разстояние, но този път без успех.

45' Край на първото полувреме.

Начало на второто полувреме.

46' 29.Муса Гай влиза в игра на мястото на 27.Ланзаат.

49' ЦСКА започна по-активно от своя противник второто полувреме.

53'- Гол 1:1! Химки изравни от дузпа за нарушение на Муса Гай. Зад топката застана Блатняк и не сгреши.

57' Жълт картон за 40.Пилипчук и 2.Настич за спречкмане между двамата.

60' Нов жълт картон за Химки. Получи го 2.Дроздов за грубо нарушение срещу Маркиньос.

62' Удоджи стреля от добра позиция, но в аут.

63' Тройна смяна в състава на ЦСКА. В игра влизат Беконо, Ивайло Димитров и Жоржиньо, а напускат Пиргов, Юруков и Георги Илиев.

70' Играта се изнерви и грубите влизания на руските футболисти зачестиха.

71' Касио опита атрактивна самостоятелна изява, но вратаря спаси.

73' Червен картон за Низамутдинов за изключително грубо нарушение срещу Маркиньос.

74'- Гол за Химки! След центриране от корнер 6. Тривунович бележи с глава.

77' От игра излиза Йордан Тодоров на негово място влиза Симеон Златев.

79' Добра атака за ЦСКА, но Удоджи стреля неточно.

81' Касио стреля опасно над гредата.

83'Гоол за ЦСКА!!!!!!! Удоджи стреля в гредата и при добавката Касио е точен за 2:2.

87' Ненад Настич е заменен от Янко Сандански.

89' Пробив на Жоржиньо завърши с подаване към Ивайло Димитров, но той стреля над гредата.

Край на мача 2:2!