• 2мин

Айхан Хамдиев (ЦСКА II)

• 88мин

Ангел Йошев (ЦСКА)

Както и преди седмица, така и днес от 15:30 часа на базата в Панчарево бе организирана учебна игра, в която взеха участие футболисти от представителния отбор, непопадащи често в групата за мачовете, както и състезатели от ДЮШ на ЦСКА.

Двата отбора отново бяха условно разделени на “жълти” и “червени”.

Въпреки че условията за игра бяха много по-добри, отколкото преди седмица, този двубой значително отстъпваше по качество на предишния. Действията на терена се развиваха бавно, а двамата вратари почти нямаха работа.

Първият гол падна още във 2-ата минута след много красив прехвърлящ удар на Хамдиев, който откри резултата в полза на жълтите.

На почивката двамата вратари останаха на вратите си от първата част и съответно размениха отборите.

Две минути преди последния съдийски сигнал падна вторият и последен гол в мача. Той бе дело на Ангел Йошев, който много добре бе изведен по лявото крило, нахлу в наказателното поле и прати топката между краката на Хмарук, като тя се спря чак в мрежата.