• 87мин

16. Петър И. Витанов (ЦСКА)

• сл.кр.

24. Светослав Диков (Сливнишки герой)

ЦСКА​ победи Сливнишки герой с 2:0,в двубой от 13-ия кръг на Югозападната „В” група.  Попаденията в двубоя реализираха Преслав Йорданов и Петър Витанов.

Срещата се игра на стадион „Българска армия” въпреки, че тимът от Сливница бе домакин. Двата клуба се разбраха мачът да се проведе на „Армията“ заради големия интерес.

ЦСКА бе по-добрият тим и съвсем спокойно „армейците“ можеха да победят с доста по-изразителен резултат. Футболистите на Христо Янев направиха множество пропуски. Само в последните пет минути от срещата Борис Галчев не успя да се разпише въпреки че три пъти бе останал сам срещу вратаря.

Първото попадение бе дело на Преслав Йорданов в 72-ата минута, който се разписа след центриране на Галчев. В 87-ата минута резервата Петър Витанов увеличи аванса на „червените“.