• 9мин

8. Велизар Димитров (ЦСКА)

• 37мин

5. Тодор Янчев (ЦСКА)

Преди мача - теренът е почистен от падналия сняг в събота, но ще бъде тежък за игра. На строяването на отборите преди началото на срещата, децата изнасят флаг с надпис: Българският футбол срещу расизма

Начало - около 1000 зрители има по трибуните на стадион Българска армия. ЦСКА тръгва от центъра и ще напада наляво от главната трибуна

3' - отменен е гол на бразилеца Ней поради засада

9' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 8.Велизар Димитров - Ней извежда Велизар Димитров сам срещу Лилчо Арсов, фронтално на вратата на Ботев. Нападателят на ЦСКА стреля технично покрай вратаря на гостите за 1:0

15' - временно ЦСКА намалява оборотите, а играта се води предимно в центъра на терена

19' - Велизар пробва да изведе Петре през центъра, но защитата се справя със ситуацията

26' - отборът на ЦСКА продължава да държи инициативата с лек териториален превес, но без чисти голови положения засега

32' - без положения пред нито една от двете врати

35' - самостоятелен пробив на Велизар по дясното крило, последва центриране, което е избито в корнер от защитник

37' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 5.Тодор Янчев - след грешка на футболистите на Ботев в центъра на терена, Удоджи пробива по лявото крило и центрира остро в наказателното поле, където Велизар подава технично с пета към Тодор Янчев, който от точката на дузпата прави резултата 2:0

39' - пропуск на ЦСКА. Петре пробива отдясно и подава на Велизар Димитров, който преодолява технично защитник и остава сам срещу Лилчо Арсов, но стреля право в тялото на вратаря

45' - край на първото полувреме без секунда продължение

Начало на второто полувреме - една смяна на почивката в състава на Ботев. Излиза 8.Тодор Тимонов, в игра 13.Костадин Гаджалов

50' - многоходова комбинация между Велизар, Ней и Маркиньос. Последният е грубо фаулиран на границите на наказателното поле, но главният съдия не вижда нарушение

55' - опасна атака на гостите, но 25.Йордан Минев се спъва от топката в наказателното поле на ЦСКА

56' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 21.Удоджи, влиза 17.Зе Руи

60' - 11.Георги Христов преодолява технично футболист в червено и извежда Саидходжа на стрелкова позиция. В последният момент Валентин Илиев успява да му избие топката

63' - първи ЖК в мача. Получава го 20.Николай Манчев за нарушение срещу Маркиньос в центъра на терена

64' - втора смяна в отбора на Ботев. Излиза 23.Борислав Караматев, влиза 17.Красимир Кръстев

67' - отличен, далечен удар на Зе Руи, фронтално на вратата на Ботев. Лилчо Арсов обаче демонстрира класа и спасява

68' - втора смяна и в отбора на ЦСКА. Излиза 99.Неи, влиза 19.Георги Чиликов

70' - невероятен пропуск на Петре. Румънецът е изведен фронтално срещу вратаря на Ботев, но ударът е отразен с крак от Лилчо Арсов

75' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 28.Маркиньос, влиза 10.Георги Илиев

78' - Зе Руи извежда добре Тодоров в наказателното поле на канарчетата, но той стреля слабо и неточно в аут

81' - нарушение срещу Велизар Димитров отдясно, малко пред наказателното поле на гостите. 13.Костадин Гаджалов получава ЖК за фаула

81' - Петре застава зад топката и центрира, но коженото кълбо е изчистено от защитата

86' - нов пропуск за ЦСКА. Петре отдясно намира Велизар Димитров на точката на дузпата, но нападателят на се спъва в топката и тя е изчистена от защитник. Чиликов овладява, но отправя изключително слаб и неточен удар в аут

88' - фаул за ЦСКА на повече от тридесет метра от вратата на Лилчо Арсов. Последва двойно подаване между Петре и Зе Руи, което завършва с удар на португалеца в аут

90' - три минути добавено време

90'+2' - пропуск на Петре, който на два метра от голлинията е дръпнат за фланелката, но Кольо Данев остава безмълвен

90'+3' - невероятен пропуск за ЦСКА. Петре е изведен сам по лявото крило и стреля веднага, но Лилчо Арсов избива, след което топката попада у Чиликов, който стреля силно над напречната греда