• 23
    Николов

• 9

14. Валентин Илиев (ЦСКА)

Начало - около 3000 зрители има по трибуните на стадион Българска армия. ЦСКА тръгва от центъра и ще напада наляво от главната трибуна през първото полувреме

2' - Гарсес напредва отдясно и навлиза в наказателното поле, но е фаулиран от 18.Емил Тренков. Съдията Асен Николов остава безмълвен

9' - Петре центрира от корнер към Валентин Илиев, който стига до топката, но не успява да я насочи добре

10' - Зе Руи напредва отляво и центрира остро, но право в ръцете на вратаря Шейтанов

11' - тотално превъзходство на ЦСКА през първите минути. Все още липсва чисто голово положение

13' - пропуск на ЦСКА. Гарсес е изведен в наказателното поле на гостите, стреля силно, но право в ръцете на вратаря

22' - играта се води предимно в центъра на терена

27' - самостоятелен пробив на Петре, който е спрян с шпагат от защитник на границите на наказателното поле

28' - първа смяна в отбора на ЦСКА. С цел усилване на нападателната мощ влиза 19.Георги Чиликов, излиза 10.Георги Илиев

37' - през последните минути играта се изнервя, зачестяват грубите влизания от страна и на двата отбоора

43' - ЖК получава 27.Куидо Ланзаат

45' - ЖК на 17.Еривертон за грубо влизане

45' - една минута добавено време

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - втора, принудителна смяна в отбора на ЦСКА на почивката. Излиза 23.Абдер Кабус, влиза 5.Тодор Янчев

46' - ЖК на 84.Фелипе Машадо за нарушение пред границите на наказателното поле на ЦСКА

50' - опит на Зе Руи да изненада Шейтанов с удар от границите на наказателното поле, но вратарят на гостите лови

50' - ЖК на 19.Любомир Величков за нарушение в половината на ЦСКА

52' - невероятен пропуск на Петре. Румънецът е оставен непокрит в наказателното поле, фронтално на Шейтанов, но от няколко метре стреля над напречната греда

55' - Гарсес не успява да засече едно центриране на Машадо и топката излиза в аут

58' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 9.Гарсес, влиза 99.Ней

62'- уникален пропуск на Петре, който е изведен сам отляво на Шейтанов, но от три метра праща топката над гредатат

63' - Ней сваля с глава за Чиликов на границите на наказателното поле. Нападателят на ЦСКА стреля от движение, но над напречната греда в аут

66' - пробив на Петре отдясно завършва с удар в тялото на защитник

68' - Ней е поваен с ръце в наказателното поле на Вихрен, но съдията остава безмълвен

69' - ЖК на 20.Хуго Сантош за бавене на играта

70' - първа смяна в отбора на Вихрен. Излиза 22.Светослав Петров, влиза 10.Руслан Иванов

70' - ЖК на 22.Светослав Петров за бавене на играта при смяната

74' - Ней пробва удар от границите на наказателното поле, но отново Шейтанов прави невероятно спасяване и избива топката в корнер

88' - натискът на ЦСКА продължава, но армейците трудно стигат до положения пред вратата на Шейтанов

90' - ЖК на 15.Георги Шейтанов за бавене на играта

90' - ЖК на 11.Едуардо Рейес

90' - пет минути добавено време

90' ГОООЛ за ЦСКААА!!! - Петре центрира от корнер отляво. Топката е насочена около точката на дузпата, където Илиев засича с глава за 1:0

90'+1' - ЖК на 14.Валентин Илиев за сваляне на фланелката след гола