17. Евгени Йорданов (ЦСКА)

18. Флорентин Петре (ЦСКА)

• 68мин

30. Йордан Тодоров (ЦСКА)

Начало - около 1500 зрители присъстват на стадион Българска армия в този слънчев следобед. ЦСКА тръгва от центъра и ще напада надясно от главната трибуна през първото полувреме

4' - центриране на Йордан Тодоров отдясно. Евгени Йорданов засича в наказателното поле, но ударът му среща тялото на вратаря Славчо Тошев. Топката рикошира и попада отново в краката на централния нападател на ЦСКА, който от три метра отново стреля в аут

9' - неуспешен опит на Трика за изненадващ удар от границите на наказателното поле, топката излиза в аут

12' - Марсиел Викториньо е фаулиран отдясно. Зад топката застава 26.Марко Марков, който стреля право в ръцете на Ивайло Петров

15' - Данчо Тодоров стреля с глава около точката на дузпата, но топката излиза в аут малко над горната греда на вратата на Вихрен

16' - първи ЖК в мача. Получава го 15.Роберт Петров за грубо нарушение срещу 29.Марсиел Викториньо

21'- ЖК и на 17.Виктор Софрониев за неспортсменско поведение

25' - ЖК на 23.Абдер Кабус за оспорване на съдийско решение

26' - играта се води предимно в центъра на терена

27' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 5.Кирил Котев - Трика изпълнява фаул отляво. Топката е центрирана на точката на дузпата, където Котев с глава открива резултата 1:0

32' ЧК за 17.Виктор Софрониев - втори ЖК и съответно червен за поредното грубо нарушение на Софрониев

35' - нарушение срещу Удоджи, фронтално на вратата на гостите. След заучено положение Трика стреля, но ударът на румънеца минава високо над вратата

37' - силен пробив на бишия играч на ЦСКА - Петър Димитров, който преминава технично през няколко защитника на домакините, но в последният момент Георги Илиев успява да отнеме топката

38' - първа смяна в отбора на Вихрен. Излиза 21.Пабло Конти, влиза 6 Юри Иванов

40' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 17.Евгени Йорданов - невероятно двойно подаване завършва с удар и гол на централния нападател на ЦСКА - Евгени Йорданов

45' - една минута добавено време

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - смяна на почивката предприема Стойчо Младенов. Излиза 10.Георги Илиев, в игра 18.Флорентин Петре

49' - корнер за ЦСКА отдясно. Петре центрира, но защитата на Вихрен се справя без проблеми и топката е изчистена

50' - втора смяна в отбора на Вихрен. Излиза 26.Марко Марков, влиза 13.Пауло Килър

56' - играта се води предимно в центъра на терена

60' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 19.Еуген Трика, влиза 9.Станко Йовчев

63' - темпото на игра спада значително, без никакви положения и пред двете врати

65' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 18.Флорентин Петре - Кабус извежда Петре отдясно, сам срещу Слачо Тошев. Румънецът не оставя никакви шансове на вратаря на гостите и прави резултата класически - 3:0

66' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 15.Роберт Петров, влиза 35.Крум Ловков. Официален дебют за Лалков с екипа на ЦСКА

67' - Самостоятелен пробив на Удоджи отляво е спрян с нарушение на границите на наказателното поле

68' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 18.Флорентин Петре - зад топката застава Петре, който бележи технично за 4:0

73' - трета, последна смяна и в отбора на Вихрен. Излиза 29.Марсиел Викториньо, влиза 19.Любомир Величков

75' - Данчо Тодоров спира добре на гърди отдясно, но ударът му е избит в корнер от Славчо Тошев

80' - отново значителен спад в темпото на игра. Вихрен напълно отписва този мач

83' - пореден силен пробив на Удоджи отляво е спрян непозволено на границите на наказателното поле

88' - невероятен пропуск за ЦСКА. Станко Йовчев центрира около точката на дузпата, където Евгени Йорданов стреля слабо с глава

90' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 30.Йордан Тодоров - Тодоров засича едно центриране отляво и увеличава преднината за ЦСКА на 5:0

90' - две минути добавено време