• 82мин

29. Грегъри Нелсон (ЦСКА)

• 89мин

7. Спас Делев (ЦСКА)

ЦСКА​ постигна класическа победа над уелския Дъ Ню Сейнтс,в първия двубой от плейофите за влизане в групите на Лига Европа. Армейците надиграха тотално своя съперник и трите гола, които инкасираха гостите бе най-малкото, с което можеха да си тръгнат от София. През първата част гол не падна. В последните десет минути на мача ЦСКА наниза три гола. В 81-а минута Акуаро откри, минута по-късно Нелсън вкара второто попадение, а в самия край на мача Делев също се разписа.

Мачът започна добре за армейците и започнаха да атакуват от първата минута. В 10-а Сашко Тонев проби отдясно и стигна до аут линията, последва остър пас по земя към непокрития Делев. Той стреля от движение, но ударът мму бе неточен. Отново Делев бе замесен в поредната опасност пред стража на Дъ Ню Сейнтс. Бързоногото крило се измъкна от защитата на гостите, шутира с левия крак, но топката мина встрани от вратата. В 30-а минута на двубоя Тонев финтира няколко защитника и нанесе тежък плътен удар , Харисън не успя да улови топката , тя премина гол линията, но страничният рефер не вдигна своя флаг, за да зачете гола.  Няколко минути по-късно Делев вкара топката в мрежата, но голът бе отменен заради засада. Гостите не съумяха да застрашат Караджов нито веднъж през първата част.

В 47-а минута Сашко Тонев открадна една топка в средата на терена, напредна стреля опасно, но ударът не намери очертанията на вратата. В 54-а минута в игра за армейците се появи и новото попълнение Килиън Шеридън, той замени Митко Илиев. Няколко минути след това в игра влезе и Грегъри Нелсън, който замени Муши. Томи Костадинов също се появи в игра през вторатата част. Само в рамките на една минута армейците вкараха два гола.  В 81-а минута Галчев центрира от пряк свободен удар в наказателното поле  и там Акуаро с глава засече топката в мрежата на Харисън. Минута по-късно Грегъри Нелсън направи за смях защитата на Дъ Ню Сейнтс и с техничен удар матира стража на гостите. В самия край на мача Спас Делев с изстрел извън наказателното поле направи 3:0 за армейците.