7. Димо Бакалов (Локо Пд)

• 78мин

11. Станислав Манолев (ЦСКА) асистенция - Кевин Меркадо

Край на мача

88 мин. Димо Бакалов преодоля Дюлгеров, подаде в наказателното поле, но Бодуров, който сложи капитанската лента след смяната на Чорбаджийски, изчисти

84 мин. центриране от ляво на Десподов, а Манолев стреля неточно с глава

78 мин. ГООООЛ за ЦСКА 4:1! Меркадо попаде от ляво, топката попадна във връхлитащия Станислав Манолев, за който не беше проблем от 3 метра да я вкара във вратата на гостите

74 мин. Гол за Локомотив Пловдив. Бедиме центрира с външен фалц от ляво, а Димо Бакалов с глава намали резултата

67 мин. Дюлгеров опита центриране от дясно, топката се удари в Бедиме и излезе в корнер, от който не последва заплаха за гостите

61 мин. ГООООООЛ за ЦСКА! Тиаго нахлу от ляво, подаде между защитата на Локомотив и топката попадна в непокрития Фернандо Каранга. Нападателят на ЦСКА с техничен прехвърлящ удар прати топката зад Пиргов 3:0! Това е пето попадение за бразилеца от началото на сезона

60 мин. Каранга подаде към бързия Манолев, който центрира от дясно, но вратарят Пиргов улови топката

52 мин. Марк Бедиме премина през Дюлгеров, навлезе в наказателното поле и центрира към Дани Кики, чийто удар от въздуха минава високо над гредата

50 мин. Тиаго нахлува от дясно, центрира в наказателното поле, но вратарят Пиргов лови без проблеми леката топка

48 мин. Сектор Г осъществява поредната си хореография през този сезон ярки светлини и бели балони озаряват Северната трибуна

47 мин. Локомотив владее повече топката и осъществява няколко атаки към вратата на ЦСКА, но топката не може да стигне до наказателното поле на Черниаускас

Начало на второто полувреме

Край на първото полувреме

39 мин. Станислав Манолев подаде технично към оставения непокрит в наказателното поле на гостите Каранга, но силният му шут от 4-5 метра не намери очертанията на вратата

36 мин. центриране от дясно, Дюлгеров стреля с глава, топката удари в ръката Бедиме от близко разстояние и излезе в конрер

35 мин. опасен удар с глава на Бакалов. След подаване на Пламен Николов нападателят на Локо Пд изпревари Бодуров и Дюлгеров и успя да стреля, а топката мина на сантиметри от гредата

28 мин. техничен удар на Димо Бакалов, който преминава в страни от вратата на Черниаускас

27 мин. Пламен Николов получи жълт картон заради острото влизане в краката на Каранга, който остана да лежи на тревата, а реферът правилно даде авантаж

27 мин. ГОООООЛ! ЦСКА повежда с 2:0! Фернандо Каранга се пребори за топката на тъча, а последвалата атака завърши с подаване на Манолев с глава към Кристиян Малинов в наказателното поле, който по техничен начин преодоля Илко Пиргов за втори път в мача

21 мин. пробив от дясно на Манолев, но опитът му за центриране се отби в защитник на Локомотив и излиза в корнер

18 мин. Пауло Серджио отправя още един удар към вратата на ЦСКА, но топката излиза в корнер

17 мин. Първи удар към вратата на Черниаускас - шутът на Умарбаев е доста неточен и излиза в аут

13 мин. ГОООООЛ! 1:0 за ЦСКА!!! Отбита топка попадна в наказателното поле в Тиаго Родригес, който с технично отиграване прехвърли Пиргов и изведе армейците напред.

11 мин. Силен удар на Пинто, топката минава малко над горната греда на вратата на пловдивчани

10 мин. Станислав Манолев изскочи зад отбраната на Локомотив, но за много малко беше изпреварен от вратаря Пиргов, който улови топката

7 мин. Каранга притиска Пламен Николов, спечели топката, а след това домакините получиха правото да изпълнят фаул. Ниско центриране на Тиаго, гостите избиват топката

6 мин. пробив от ляво на Меркадо, последва центриране, но защитник в бяло-черно изби с глава

3 мин. корнер за червените, Пиргов лови без проблеми центрирането

2 мин. силно начало на ЦСКА, няколко бързи атаки към вратата на гостите