• 78мин

10. Васил Киров (Рилски спортист)

• 79мин

10. Александър И. Александров (ЦСКА)

ЦСКА​ спечели с 5:2 срещу Рилски спортист в мач от 25-ия кръг на Югозападната „В“ група.

"Червените“ записаха поредна убедителна победа, но за първи път този сезон в третия ешалон допуснаха два гола в един мач.

Играчите на Христо Янев не вложиха максимума и спестиха сили за възловия първи полуфинал за купата на България в сряда срещу Берое в Стара Загора.

Без особени затруднения ЦСКА реши изхода от мача още в първите 20-ина минути, когато паднаха три гола във вратата на гостите от Самоков.

Самир Аясс откри резултата в 8-а минута, а Ангел Грънчов покачи на 2:0 в 10-а.

В 23-ата минута Павел Головодов вкара за 3:0.

Рилски върна един гол в 37-а минута, когато Мариян Ловков бе изведен на стрелкова позиция и хладнокръвно реализира с удар по диагонала.

След почивката Борис Галчев вкара с удар от воле за 4:1, а веднага след това бе сменен, за да съхрани сили за мача с Берое.

В 78-а минута Рилски вкара втори гол след точно попадение на капитана Васил Киров от дузпа.

В следващата атака Александър Александров възстанови преднината от три гола на ЦСКА за крайното 5:2.

"Червените“ продължават със стопроцентов актив от началото на сезона във „В“ група с голова разлика 108:5