Реди Кеса
    77′
  • 59мин

28. Браян Морено (ЦСКА) асистенция - Лазар Туфегджич

В 6-та минута след корнер изстрел на Йомов е блокиран, след което Шейтанов лови.

В 7-та минута Назон е задържан с две ръце, съдията не дава фаул.

В 8-та минута Шопов пробва да изведе Йомов, вратарят избива в тъч.

В 9-та минута Линдсет с опит да остави Туфегджич сам срещу вратаря, но Шейтанов излиза и чисти. В същата минута Александров е изведен от Костадинов и преодолява Евтимов, но е вдигната засада.

В 10-та минута ВАР разглежда ситуацията.

В 11-та минута потвърдено е, че гол няма.

В 12-та минута Стоянов бие, рикошет, Евтимов не успява да хване топката - ъглов удар.

В 16-та минута Колев бие - блокиран.

В 17-та минута Колев центрира от пряк свободен, Рамадан не успява да отправи удар.

В 22-та минута продължително разиграване на армейците, Туфегджич към Линдсет, той към Назон, но нападателят не стига до топката.

В 23-та минута Шопов вдига от корнер, Махмутович с глава над вратата, защитник докосва, но съдията дава аут?!

В 27-та минута Йомов извежда прекрасно Назон, изстрел в аут.

В 28-та минута Костадинов с шут встрани от вратата.

В 30-та минута жълт картон за Минков за фаул срещу Колев, който идва след като е даден авантаж?!

В 33-та минута удар на Колев, Евтимов лови, изпуска и пак хваща.

В 34-та минута Минков е фаулиран от Стоянов, съдията дава такива нарушения само за гостите.

В 35-та минута жълт картон за протести за Жеферсон, след погрешно отсъждане на тъч на съдията.

В 40-та минута Линдсет отнема и извежда Йомов сам срещу вратаря, той бие в аут, имаше отлични опции в лицето на Линдсет и Назон.

В 41-та минута Назон намира Йомов, той повежда силно - аут.

В 42-та минута зверска балтия на Колев в краката на Шопов и заслужен жълт картон.

В 44-та минута Йомов е изведен отдясно и подава на Назон, той печели само ъглов удар.

В 45-та минута от него Махмутович с глава над вратата, отново защитник докосва и съдията отново дава аут?!

В 45+1-та минута Шопов бие и е блокиран.

В 48-та минута Линдсет отново страхотно извежда Назон, но Шейтанов го спира, има и засада.

В 50-та минута Йомов е изведен отдясно, но е изпреварен от вратаря.

В 51-та минута пак Йомов подава на Назон, но той отиграва слабо - аут.

В 52-та минута Линдсет пробва с пета да изведе Назон, Шейтанов лови.

В 53-та минута Шопов извежда Назон, той с лош пас в пеналтерията.

В 59-та минута бърза контраатака на червените, Линдсет на Морено, той с едно докосване на Туфегджич, който напредва и му връща чудесно, Морено елегантно в десния ъгъл преодолява Шейтанов - 1:0.

В 61-та минута ВАР разглежда.

В 62-та минута голът е потвърден.

В 65-та минута след смените с капитанската лента е Евтимов.

В 66-та минута Колев със слаб удар в ръцете на Евтимов.

В 67-та минута Колев центрира от пряк свободен, Арсов с глава в аут.

В 71-та минута Линдсет с брилянтно центриране след чудесен дрибъл, Жеферсон с глава в ръцете на Шейтанов.

В 73-та минута Шопов с пас към Морено, удар встрани от гредата, има и засада.

В 74-та минута Морено е изведен и гардира с тяло, странен фаул?!

В 75-та минута Морено е спънат от Арсов в позиция сам срещу вратаря, съдията дава авантаж, но след това спестява картон, какъвто даде на Минков в същата ситуация.

В 77-та минута центриране от пряк свободен на Шопов, Линдсет с глава в аут. След смените с капитанската лента е Чандъров.

В 80-та минута Линдсет със страхотен пас към Кръстев сам срещу вратаря, лош пас към Морено, има и засада.

В 81-та минута жълт картон за Илич за реплика.

В 84-та минута супер спорна засада е свирена на Морено.

В 87-та минута жълт картон за Ачков за нарушение срещу Линдсет, след което и жълти картони за Вион и Делимеджач за сблъсък.

В 90+1-та минута Кръстев с пас към Морено, Шейтанов излиза и лови.

В 90+2-та минута жълт картон за Дончев за фаул срещу Александров.