• 43мин

10. Йонатан Линдсет (ЦСКА)

• 49мин

11. Матиас Фаетон (ЦСКА) асистенция - Улаус Скаршем

Във 2-та минута Хайнц с остър пас към Кареасо, Георгиев се хвърля в краката му и лови.

В 3-та минута груба грешка на Линдсет и Фаетон, които подаряват топката на Колев, който подава на Луан и крилото с глава вкарва за 0:1. Съмнения за засада.

В 4-та минута ВАР гледа ситуацията.

В 6-та минута голът е признат, но и повторенията не ни убедиха в правотата на това решение?!

В 11-та минута след центриране на С. Юсеин, Сантана стреля с глава, Бусато избива в корнер.

В 12-та минута след разбъркване от него Шимич бие слабо в аут.

В 20-та минута слаб удар на Петров с глава в ръцете на Георгиев.

В 21-та минута Фаетон получава от Юга, финтира и стреля, Георгиев хваща.

В 24-та минута Линдсет с пробив отдясно, дава на Кареасо, лошо спиране и аут в отлична ситуация.

В 29-та минута Вион пробива отдясно, подава към Хайнц, който хитро оставя сам срещу вратаря Линдсет и той няма проблем да го разстреля за 1:1.

В 33-та минута Линдсет отляво нахлува, залъгва защитник и стреля в ръцете на Георгиев.

В 34-та минута извеждащ пас на Шимич към Луан, Бусато излиза и се хвърля в краката му, топката отива към Колев, който бие веднага, Бусато спасява и това - ъглов удар.

В 36-та минута Хайнц получава пред пеналта и бие силно, Георгиев боксира.

В 37-та минута Скаршем на Хайнц, той триково му връща, удар на Скаршем за сантиметри в аут.

В 38-та минута Вион стреля супер силно, Георгиев избива, Кареасо пробва добавка, пак вратарят спасява, но има и засада.

В 41-та минута атака отдясно, Вион с остър пас, Хайнц се бори с Шимич и последния играе с ръка, дузпа.

В 43-та минута зад топката застава Линдсет и бие вдясно встрани от вратата.

В 45-та минута нов набег на Вион отдясно и пас към Хайнц, той бие, но е блокиран, след това и Линдсет с шут в гърба на Кареасо.

В 45+2-та минута лек изстрел на Колев в ръцете на Бусато. В съшата минута Фаетон дава на Кареасо, силен удар малко над вратата.

В 46-та минута Рапосо бие, рикошет и корнер.

В 47-та минута Велев с удар - блокиран.

В 49-та минута Линдсет дава надясно на Скаршем, той пробива и вдига през Али, Фаетон оставен сам с глава покачва на 2:1.

В 51-та минута пак Скаршем отдясно с пробив и пас, опасен рикошет в К. Пехливанов и само ъглов удар.

В 52-та минута невероятен пропуск, Велев избива с глава, Скаршем с шеметен удар, рикошет, греда и корнер. От него центриране на Вион, Хайнц със странична ножица, Георгиев избива, Юга не успява да довкара, но е и в засада.

В 55-та минута Георгиев с дълъг пас от вратата, Колев с глава извежда Луан, той се бори с Петров, след което напредва и вкарва за 2:2.

В 58-та минута след грешка на Кареасо, топката стига до Колев, той връща на С. Юсеин, удар, но блокиран от Кареасо, след това и Колев с удар над вратата.

В 59-та минута Скаршем с удар-пас във външната страна на мрежата.

В 60-та минута Линдсет отнема, бие, невидян рикошет и топката излиза.

В 62-та минута К. Пехливанов бие с глава в аут.

В 63-та минута след смените с капитанската лента на армейците е Християн Петров.

В 65-та минута Шопов стреля, но Ареяс блокира.

В 66-та минута Санянг отляво центрира, Хайнц бие в аут, от трудна ситуация.

В 69-та минута двойно подаване между Санянг и Хайнц, гамбиецът пробва да изостри, но печели само ъглов удар.

В 70-та минута Сантана с приоми от борбата сваля Скаршем на тъча, за съдията явно това не е фаул?!

В 73-та минута след центриране от пряк свободен, Колев с глава в аут, но има и засада.

В 75-та минута слаб удар на Василев встрани от вратата.

В 76-та минута Асприля овладява, финтира двама и след това пада на земята загубил равновесие.

В 77-та минута Скаршем на Линдсет, той веднага бие, но е блокиран, след това и Асприля стреля над вратата.

В 78-та минута Скаршем развинтва двама отляво и подава, но пасът му стига до защитник в синьо.

В 81-та минута Асприля с пас отдясно, Линдсет засича страхотно, но Георгиев спасява отбора си.

В 82-та минута съдията спира играта при опасна атака на червените за схващане на двама в синьо, скандално решение?! След това дава и жълт картон за Асприля за протести.

В 86-та минута жълт картон за Чорбаджийски след реакция към съдията за евентуален негов фаул към защитник, в атака на червените.

В 87-та минута Скаршем към Линдсет в отлична позиция, но той пропуска, а там няма никого. В същата минута жълт картон за Колев за грубо нарушение срещу Петров.

В 89-та минута Санянг с далечен изстрел в ръцете на Георгиев.

В 90+1-та минута жълт картон за Велев за фаул срещу Чорбаджийски. В същата минута остър пас на Вион, Шимич избива, Георгиев скача и лови.

В 90+2-та минута Чорбаджийски с финт и шут, но е блокиран, след това и Линдсет и Асприля пробваха удари със същия резултат, накрая Вион е съборен в наказателното поле от Колев, съдията и ВАР не дават дузпа?!