Турнир: Първа професионална лига 2022/23 (16-и кръг)

• 64мин

9. Дюкенс Назон (ЦСКА)

26. Марселино Кареасо (ЦСКА) асистенция - Лазар Туфегджич

В 1-та минута удар на Линдсет е блокиран.

В 4-та минута Шагоян с отличен пас към Шопов, той се разминава с топката при опит за акробатика, след това Гарсес стреля - блокиран.

В 5-та минута бърза контра на домакините, отляво е изведен Йорданов, той подава в центъра на наказателното поле към Ковачев и той отблизо вкарва за 1:0.

В 6-та минута ВАР разглежда ситуацията за засада на Йорданов.

В 8-та минута голът е отменен за засада.

В 11-та минута Шагоян с балонен пас, Линдсет пробва слаб удар, Господинов овладява, има и засада.

В 13-та минута Иванов и Коконов отправят последователни удари - блокирани.

В 20-та минута жълт картон за Гарсес за нарушение срещу Желев. В същата минута Йорданов с глава бие в аут.

В 22-та минута Ковачев получава, но Бусато излиза и избива.

В 27-та минута спестен жълт картон за фаул на Желев срещу Гарсес.

В 32-та минута центриране от корнер на Вион, Линдсет с глава в обратния ъгъл открива резултата с дебютния си гол - 0:1.

В 35-та минута Шагоян пробива отляво и дава пас към Морено, защитник избива.

В 37-та минута Морено със задна ножица бие над вратата.

В 38-та минута жълт картон за Ковачев за удар в лицето на Турицов.

В 44-та минута спестен жълт картон за Петков за нарушение срещу Морено.

В 45+1-та минута отлична проява на Турицов при атака на Иванов.

В 48-та минута Вион с пас от пряк свободен, Юга се разминава с удар отблизо.

В 51-та минута Желев шутира, рикошет и ъглов удар.

В 55-та минута Коконов подава по земя след пряк свободен удар, даден несправедливо, Ковачев сам от точката за изпълнение на дузпата вкарва за 1:1.

В 61-та минута изстрел от дистанция на Вион в аут.

В 64-та минута центриране на Вион от корнер, Юга се бори с двама, Назон се ориентира прекрасно и веднага бие силно за 1:2.

В 67-та минута остро центриране на Вион след пробив отляво, Господинов лови.

В 71-та минута двойно подаване между Линдсет и Туфегджич, в последния момент защитник избива.

В 72-та минута Назон се възползва от грешка и излиза сам срещу Господинов, стражът избива, Кареасо е блокиран, Назон пак се бори и остават съмнения за нарушение срещу него в пеналтерията.

В 74-та минута жълт картон за Матей за фаул срещу Тетах.

В 75-та минута Коконов с удар в ръцете на Бусато от пряк свободен.

В 76-та минута спорен корнер даден на Арда, Турицов със сигурност не игра последен с топката.

В 79-та минута жълт картон за Жеферсон за задържане на Тетах.

В 81-та минута изстрел на Ковачев от пряк свободен, Бусато избива трудно, топката се удря в гредата и следва нов шут на нападател, Бусато отново спасява този път отлично.

В 82-та минута с капитанската лента е Желев.

В 83-та минута Котев стреля - блокиран е.

В 90-та минута Туфегджич нахлува отляво, финт и прекрасен мек пас към Кареасо, който спира чудесно и безапелационно шутира под гредата за 1:3.

В 90+2-та минута жълт картон за Юруков за нарушение срещу Назон.

В 90+4-та минута слаб удар с глава на Туфегджич, Господинов лови.