• 88мин

Напуснал без смяна

28. Маркиньош (ЦСКА)

Край на мача!

90′ Три минути добавено време.

88′ Тежка контузия на Маркиньос. ЦСКА ще доиграе мача с десет дущи.

88′ Трета смяна в Базел.

84′ Пас на Руи Мигел към Маркиньос, който отправя много тежък и силен удар към Коломба, но топката пак не влиза в мрежата.

83′ Нова възможност за ЦСКА.След пас на Иван Стоянов Руи Мигел стреля към вратата на Базел, но топката рикушира в противников защитник и излиза в ъглов удар.

80′ Центриране на Руи Мигел от ляво, Платини с глава стреля над вратата.

78′ Смяна в отбора на Базел.

75′ Нахлуване в наказателното поле на швейцарците на Маркиньос, но той се подхлъзна в най-неподходящия момент и пропуска.

73′ Опасен удар на Иван Стоянов. Топката минава покрай вратата на Базел.

71′ Невероятен пропуск на Марко Араторе след като удара му минава над напречната греда на Чавдаров.

70′ Последна смяна в отбора на ЦСКА!

67′ След груба грешка на Виданов и не добра намеса на Чавдаров, Фрай отбелязва втория си гол в мача.

64′ Смяна в отбора на Базел.

60′ Гооооооооооооол!ЦСКА връща един гол.След центриране от корнер на Маркиньос, Тодор Янчев майсторски овладя топката на гърди и с топовен изстрел разстреля вратаря на Базел.

56′ Втора смяна в ЦСКА!

55′ Голова възможност за ЦСКА!Удар на Маркиньос с глава , но Коломба отново спасява.

50′ Удар в лицето на Уго Баес от страна на Инкум, който остава незабелязан от главния рефер.

47′ Хитро подаване на Фрай към играч на Базел, но Чавдаров пресича паса и хваща топката.

46′ Начало на второто полувреме.

45+1′ Край на първото полувреме.

44′ Поредна блестяща изява на Здравко Чавдаров, който отразява опасен шут на Инкум.

42′ Отлична изява на Чавдаров, който изби изстрел от упор на Алмерареш.

41′ Втори гол за Базел.

40′ Грешка на Бранеков и съдията отсъжда пресилена дузпа за отбора на Базел.

38′ Пробив в наказателното поле на Базел дело на Владо Манчев,последва центриране , но Коломба лови топката.

34′ Гол за Базел. След удар на Хелаберт и рикушет в тялото на играч на Базел топката излъга вратаря Чавдаров и влезе в мрежата.

33′ Опасно нахлуване на играч на Базел в наказателното поле на ЦСКА, но защитниците се намесват адекватно и чистят топката.

29′ Опасна атака за отбора на Базел, но Чавдаров отново е на мястото си и спасява.

28′ Първа смяна в отбора на ЦСКА!

26′ Страхотен удар на Маркиньос от далечна дистанция, вратарят коломба не реагира, но топката минава над напречната греда

24′ Много опасен удар от воле на Александер Фрай, който минава близко до вратата на Чавдаров.

23′ След опасно центриране на Иван Стоянов топката е изчистена в ъглов удар.

19′ Жълт картон за Викторс Морозс.

15′ Жълт картон за Костадин Стоянов.

12′ Изстрел на Инкум, но Чавдаров лови без проблеми.

10′ Опасно центриране от пряк свободен удар на Маркиньос, но Коломба лови топката.

9′ ЦСКА играе по-добре в началните минути на срещата.

7′ Опит да бъде изведен Владимир Манчев зад защитата, но без успех

5′ Корнер за ЦСКА.Зад топката е Маркиньос.Топката е изчистена от защитата на Базел.

3′ Пряк свободен удар за отбора на ЦСКА.