• 20мин

14. Тобиас Хайнц (ЦСКА)

• 63мин

7. Йонатан Линдсет (ЦСКА) асистенция - Тобиас Хайнц

Футболистите на ЦСКА излизат с фланелки в подкрепа на Петър Хубчев. На резервната скамейка е поставена и фланелка в памет на Венци. Минута мълчание за загиналото от мълния дете в Русе.

В 5-та минута Назон е изведен, увлича се в дрибъл, бие, но е блокиран, след което Естрада също стреля, рикошет и ъглов удар. В същата минута жълт картон за Хайнц за нарушение срещу Каскардо. Подкрепа за Петър Хубчев от трибуните.

В 13-та минута неточен шут на Линдсет в аут. В същата минута жълт картон за Вълков за влизане в краката на Вион.

В 14-та минута Хайнц с пас от пряк свободен, Юга пробва да обстрелва с пета, но много над вратата.

В 15-та минута Естрада краде топка добре и дава на Назон, той се засуетява и е спрян.

В 16-та минута Линдсет е изведен в отлична позиция, но предпочита да подава - неточно.

В 17-та минута Естрада сваля с глава, Кареасо бие, но е блокиран, претенции, че това е направено с ръка, съдията не дава дузпа.

В 18-та минута Хайнц подава от корнер, Юга спира страхотно пред Назон, хаитянинът с прострелен удар открива резултата - 0:1.

В 20-та минута Естрада овладява и прави рейд в защитата, стреля, но е блокиран, топката стига до Хайнц, който с великолепен изстрел отдалеч намира напречната греда, след което топката пада зад голлинията за 0:2.

В 22-та минута играта е спряна заради димки.

В 24-та минута играта е подновена.

В 27-та минута Политино със слаб удар в ръцете на Бусато.

В 30-та минута Назон е изведен страхотно от Хайнц, пробва да подаде, но Ачинели избива в корнер.

В 31-та минута Естрада отнема, бие, рикошет и ъглов удар.

В 34-та минута Хайнц с нов майсторски шут отдалеч, Ачинели избива.

В 39-та минута Турицов отдясно с пас, Линдсет пропуска, няма кой да засече. В същата минута жълт картон за Вион за фаул срещу Селесте.

В 42-та минута Каскардо с удар от пряк свободен в ръцете на Бусато.

В 45-та минута Линдсет извежда Кареасо, той пробва да даде на Назон, Вълков избива. От него Хайнц пробва удар - блокиран.

В 45+2-та минута центриране на Вион отляво, Естрада с глава близо до гредата в аут.

В 45+3-та минута Политино е изведен от Ласзо, стреля, но Бусато вади в корнер.

В 45+4-та минута нов удар на Политино над вратата.

В 47-та минута Политино отдясно на Селесте, той бие, но Бусато изважда в корнер.

В 49-та минута жълт картон за Сейхас за фаул срещу Естрада.

В 51-та минута Назон отнема, нахлува, стреля, но е спрян, имаше двама съотборници в отлична позиция.

В 52-та минута Линдсет наляво към Хайнц, той търси Естрада, но не толкова добре.

В 55-та минута Назон отдясно, Линдсет с опит за изстрел, но е блокиран. В същата минута Естрада е изведен от Юга сам срещу вратаря, но бие в краката му, има и засада.

В 58-та минута Говеа стреля, но Кордоба избива топката, след това Севайос фаулира Бусато.

В 61-та минута Хайнц с пас отдясно, Кареасо дава на Линдсет, който се разминава за малко.

В 62-та минута Политино отдясно е спрян от Вион - ъглов удар.

В 63-та минута Кареасо дава надясно на Хайнц, който връща назад в наказателното поле към Линдсет, удар на последния между краката на Ачинели за 0:3.

В 65-та минута Хайнц пробва да изведе Естрада, защитник спира паса.

В 66-та минута Хайнц с изстрел от пряк свободен в ръцете на Ачинели.

В 70-та минута жълт картон за Юга за използване на ръка срещу Говеа.

В 71-та минута Селесте пробва пас, Бусато улавя спокойно. В същата минута супер неточен удар с глава на Стоянов в аут.

В 72-та минута Селесте с шут встрани от вратата.

В 73-та минута Говеа получава с глава от Севайос и пак с глава я праща във вратата, но има засада на Севайос.

В 74-та минута Хайнц има прекрасна опция към Естрада, но пасът му е блокиран.

В 75-та минута удар с глава на Рамос далече в аут.

В 76-та минута Кареасо отдясно с пас към Естрада, който бие доста над вратата.

В 83-та минута Юга красиво напред, Линдсет пропуска, Хайнц с остър пас, избит от защитата пред Назон.

В 85-та минута Санянг на Назон, той бие, но е блокиран.

В 90+3-та минута шут от дистанция на Пенчев, Бусато блокира.