• 90+2мин

19. Иван Турицов (ЦСКА)

• 90+4мин

6. Християн Петров (ЦСКА)

В 5-та минута Вион нахлува отдясно и подава към Туфегджич, в последния момент Енрике избива пред него.

В 6-та минута Трибуле е изведен, Бусато чисто пред него, но има и засада.

В 7-та минута Жеферсон чисти, топката се удря в Трибуле и излиза в аут, съдията дава корнер?!

В 9-та минута шут на Трибуле от дистанция, Бусато лови. В същата минута Вион стреля над вратата.

В 12-та минута Гарсес с пробив отдясно и пас към Назон, защитник чисти в корнер.

В 21-та минута балонен изстрел отдалеч на Георгиев.

В 23-та минута жълт картон за Матай за фаул срещу Гомес.

В 24-та минута Гарсес с продължителен рейд и пас към Назон, който бие, но е блокиран от Челич.

В 25-та минута пробив на Трибуле, който преодолява Юга, но Бусато го спира с крак.

В 26-та минута ВАР разглежда ситуацията, няма дузпа, разбира се.

В 33-та минута при явна засада съдиите оставят Трибуле да вкара, след което отменят заслужено попадението.

В 34-та минута спестен жълт картон за Пенчев за нарушение срещу Жеферсон.

В 36-та минута неточен шут-удар на Вион в аут.

В 45-та минута Линдсет центрира, Гарсес с глава стреля в аут, но е извършил и фаул срещу Гомес.

В 45+2-та минута Назон е намерен в наказателното поле и с глава сваля на Туфегджич, който не овладява, а и е в засада.

В 46-та минута Петров се намесва чудесно, за да изчисти пред Трибуле, който го и фаулира.

В 47-та минута страхотен пас на де Нойер, Туфегджич с глава бие, но Караджов избива, а Назон не стига до добавка, Челич избива.

В 50-та минута жълт картон за Юга за фаул срещу Трибуле.

В 53-та минута центриране на Вион от пряк свободен, Гарсес не стига до топката.

В 54-та минута Мечев получва от Трибуле и бие силно отдалеч, Бусато с ужасяваща намеса и топката влиза във вратата за 1:0.

В 56-та минута де Нойер с центриране, Назон се разминава, Динков театрално пада на земята, съдията веднага спира играта?! Става меле заради тази глупава съдийска намеса, жълти картони за Караджов и Петров.

В 59-та минута Матай с глава след ново меле, Караджов лови.

В 60-та минута Назон със страхотен пробив и пас, но топката минава малко над Туфегджич. В същата минута Вион с пас от корнер, Юга с глава над вратата.

В 63-та минута Хайнц се бори и стреля, рикошет и топката се удря в левия страничен стълб, Линдсет се разминава с нея при опит да довкара. В същата минута Назон с удар, нов рикошет и ъглов удар.

В 65-та минута нов спестен жълт картон за Енрике за фаул срещу де Нойер.

В 67-та минута де Нойер нахлува отляво, има доста опции пред себе си, но се засуетява и е спрян от Челич.

В 68-та минута жълт картон за Енрике за протести към съдията.

В 70-та минута Назон получава в наказателното поле прекрасно от Петров, дава остро центриране, което намира де Нойер от другия край на полето, мощен изстрел от де Нойер, който се отбива в Челич и влиза във вратата за 1:1.

В 75-та минута Линдсет с шут, Караджов избива, но има и засада на Морено в предходна ситуация.

В 77-та минута Хайнц извежда Гарсес отдясно, той връща към Кареасо, изстрел и отново греда в левия страничен стълб, но Морено отблизо довкарва за 1:2.

В 80-та минута Кръстев с глава стреля в аут. В същата минута жълт картон за Линдсет за фаул срещу Мечев.

В 81-та минута центриране от пряк свободен, Динков се разминава с топката.

В 82-та минута спестен жълт картон за Мечев за блъскане при спряна игра.

В 85-та минута де Нойер е изведен отлично отляво от Линдсет, пас в пеналтерията, Назон стреля веднага, Караджов избива, но пак хаитянинът довкарва за 1:3.

В 87-та минута Кръстев с неточен изстрел далеч от вратата.

В 88-та минута Юсеин стреля, но Матай блокира, преди това имаше и несвирено нарушение срещу Юга.

В 90-та минута нов набег отляво на де Нойер и пас, Кареасо овладява и е съборен от Бауренски - съдията дава дузпа.

В 90+2-та минута зад топката застава Турицов като стреля хладнокръвно в десния ъгъл за 1:4.

В 90+4-та минута втори жълт и респективно червен картон за Петров за фаул срещу Василев.