11. Лазар Туфегджич (ЦСКА) асистенция - Дюкенс Назон

8. Станислав Шопов (ЦСКА) асистенция - Йонатан Линдсет

• 90+1мин

28. Браян Морено (ЦСКА) асистенция - Бисмарк Чарлз

В 3-та минута центриране в наказателното поле на армейците, де Нойер чисти, но има и засада.

В 6-та минута Вион пробива отляво и центрира остро, Туфегджич не успя да играе с глава, но Кареасо я насочва в ъгъла на вратата за дебютно попадение и 0:1.

В 10-та минута центриране отдясно към Туфегджич, защитата в зелено се справя.

В 12-та минута пас отдясно от корнер, Мендоса играе с глава, след това Меси също я докосва с глава - аут.

В 13-та минута Назон си създава ситуация след лоша игра на Костов и Меси, но вратарят все пак лови.

В 14-та минута Гарсес е изведен от Назон, преодолява Том, но Меси избива топката.

В 15-та минута спестен жълт картон за Переа след фаул срещу Матей.

В 16-та минута жълт картон за Турицов за фаул срещу Том при ситуация, в която трудно би могло да се намери нарушение, двоен аршин предвид предходната ситуация.

В 18-та минута центриране от пряк свободен, Георгиев бие с глава, Бусато избива над гредата - корнер. В същата минута от него Том с глава праща топката над вратата.

В 20-та минута Назон се преборва и подава отлично на Туфегджич, но сърбинът се разминава с удар.

В 23-та минута Туфегджич получава от Кареасо, финтира и бие, но ударът му разтриса напречната греда.

В 24-та минута извеждане на Том от Сербер, но Турицов играе превъзходно и го спира.

В 32-та минута Назон е изведен страхотно от Гарсес и бие силно, Костов избива в ъглов удар.

В 33-та минута Вион центрира, Матей стреля с глава над вратата.

В 34-та минута изстрел от дистанция на Георгиев в ръцете на Бусато.

В 35-та минута Назон получава от Гарсес, триково с пета извежда Туфегджич, който отблизо покачва на 0:2.

В 38-та минута жълт картон за Меси за грубо влизане в краката на Назон.

В 39-та минута Вион стреля от пряк свободен в ръцете на Костов.

В 40-та минута Маринов с глава бие в ръцете на Бусато.

В 43-та минута Генов финтира Кареасо и центрира остро, Георгиев с глава стреля в аут.

В 45+1-та минута Переа с опит за извеждане на Сербер, Бусато лови.

В 45+2-та минута жълт картон за Назон за удар с ръка в лицето на Фераресо.

В 48-та минута Назон с поредица от финтове и пас към Туфегджич, като го върна назад, сърбинът все пак стреля, но слабо и в ръцете на Костов.

В 60-та минута Христов е изведен от Переа и стреля в аут, но има и засада.

В 70-та минута да Силва стреля, но Бусато уверено лови.

В 75-та минута Георгиев скача с глава след центриране от корнер, но не успява да отправи удар - топката отива назад.

В 76-та минута удар на врачани над вратата.

В 79-та минута Шагоян с триково подаване към Шопов, който бие, но Костов избива.

В 80-та минута Шопов получава топката от Линдсет пред наказателното поле и с феноменален удар прави резултата класически 0:3 с дебютен гол.

В 86-та минута Шопов в отлична ситуация намира Шагоян, имаше и по-добри опции, като му връща, но ударът на Шопов е блокиран.

В 87-та минута Жеферсон с глава над вратата след корнер.

В 88-та минута Турицов с мощен изстрел от дистанция, Костов вади в ъглов удар.

В 89-та минута след него Морено отправя удар отблизо, Костов вади, Петров с шут над вратата.

В 90+1-та минута Турицов пробива отдясно и центрира остро, Чарлз с едно докосване към Морено в пеналтерията, колумбиецът отблизо разстрелва Костов за 0:4.

В 90+3-та минута Шагоян пак триково към де Нойер, изстрел в аут. В същата минута да Силва е изведен, но Турицов с красив шпагат го спира.