неизвестен (АС 23)

• 40мин

неизвестен (Ботев Пд)

АС23 — Ботев 4:1 (2:1)
При мъгливо време и сравнително малко публика на 18 т. м. се игра горният мач на игр, Ботев- след една година АС23 заслужено взе реванша с 4:1. Миналата година по същото време Ботев победи с 4:2 играта почва АС23 печели два безрезултатни корнери. В 13 м. при една нападение на АС23 Тодоров бие толкова неочаквано, че вратаря на Ботев. даже не се помърдва от мястото си. След това топката за известно време се задържа на центъра. Едва към средата на полувремето АС23 бележи 2 гол  от центъра. Ботев започва нападение, лявото крило центрира и ц. ф. бие от 2 метра, но Дермонски едвам спасява- В 40 м. АС23 печели дузпа, но вратаря на Ботев  улавя  след това Б. доминира и към края на полувремето успява да отбележи почетния си гол от дузпа. Във второто полувреме двата тима претърпват известни промени. Постепенно Ботев добива надмощие, пасовете са точни, но дадениге удари в гола са слаби и неудачни , така продължава до 30 м. когато лявото крило на АС23 центрира отлично и Владко Тодоров измамвайки вратаря бележи 3-я гол. В предпоследната минута АС23 печели и четвъртия гол от корнер. Тимът на АС23 даде добра игра в техническо и тактическо оношение. Най-добрия на терена бе В. Тодоров, който изпъкна като играч с неоценими качества и заложби, добри бяха още Дермонски и дяс. бек. От Ботев добри бяха ц. ф. Радомиров и ц. х. Попов.Реферира обективно и прецизно г. Л. Балабанов.