• 76мин

• 81мин

Вучко Йорданов (АС 23)

В Пловдив АС23 и Ботев дават 13 гола за 90 мин. Но АС23 е победил с 8 от тях.
Пловдив 2 VI. Вчера тук гостува софийският  АС23 по случай патронния празник на Ботев, с който игра мач. Многобройната публика бе  свидетелка на един интересен мач, в който рогът на головото изобилие бе щедро излян. Сборът от отбелязаните от двете страни голове дава наистина фаталната цифра 13, но е реален израз на играта, която започна и завърши под прецизното ръководство на рефера г. Кунчев.След безрезултатни нападения от двете страни на 24 та мин. Ботевци откриха резултата, при един идеално бит корнер от ляво. Една минута след това Ангелов подава на отлично пласиралия се Йорданов, който изравнява. На 29-та мин. дясното крило на Ботев отдалеч дава втория гол за тима си, а на 39-та мин. Ангелов от фаул със светкавичен удар  изравнява на 2:2. Останалите девет гола бяха отбелязани през второто полувреме.АС23 установи надмощие. На 4 та и на 7-та мин. Вл. Тодоров бележи третия и четвърти гол. Малко по-късно ботевци покачва на 4:3, а една мин. по късно левияг бек на АС23 вкарва топката в мрежата си и изравнява резултата. На 18-та мин. бележи петия гол, на 29-та мин. Тодоров шестия, на 31-та мин. пак Тодоров  бележи от корнер седмия гол, на 35-та мин. ботовци дават петия си гол, а една минута след това Йорданов завършва с  осмия гол, с тоя резултат 8:5 завърши и мача.