• 75мин

8. Георги Донков (ЦСКА)

• 82мин

9. Петър Михтарски (ЦСКА)

Георги Василев направи сполучлив дебют Като старши треньор на ЦСКА и показа, че е на път да възроди отбора и да го изведе от кризата. Почеркът на големия специалист пролича особено през второто полувреме, когато неговите футболисти прекършиха съпротивата на Ботев и при малко повече почност в завършващата фаза можеха да се поздравят с рекорана победа над своя противник.

Армейците не бяха побеждавали Ботев в Пловдив от 12 г. и затова победата им сега е по-ценна. Първоначалният щурм на „канарчетата“ създаде илюзии у техните фенове, че те отново ще надоелеят своя съперник, но пропуските на Видолов отчаяха отбора.

След като получиха втория гол, домакините рухнаха психическии станаха лесна плячка на „червените“. Старши треньорът на Ботев Костадин Костадинов заяви, че ЦСКА е победил заслужено, но добави, че ако неговият отбор е открил резултата, мачът щял да има друг развой. Георги Василев подчерта, че до втория гол във вратата на Василев домакините са играли добре са имали своите шансове, но след като ги пропилели, рухнали. На централната трибуна президентът на ЦСКА Илия Павлов не криеше радостта си от голямата победа.