23. Емил Гъргоров (ЦСКА)

• 68мин

Червен картон

8. Велизар Димитров (ЦСКА)

Начало - Около 3000 зрители присъстват на стадион Сандански. ЦСКА излиза с резервния си червено-бял екип, Вихрен е в зелено. Армейците ще нападат наляво от главната трибуна. Домакините тръгват от центъра

3' - Якирович в половината на домакините, намира надясно Тодоров, който напредва по дясното крило и центрира остро по земя в наказателното поле. Там Велизар с едно докосване търси Фуртадо, но португалецът отправя много неточен удар, високо над вратата

5' Гол за Вихрен, 13. Сойнев - Ододжи пробива по дясното крило и намира Стойнев в наказателното поле на ЦСКА. Стойнев отправя много техничен, фалцов удар към близката греда. Топката среща лявата греда на Пиргов и влиза във вратата за 1:0

9' - Гъргоров пробива по лявото крило и центрира към далечната греда, където Велизар е сам, но не успява да овладее

15' - играта се води предимно в центъра на терена, с лек превес за домакините

16' ГОЛ за ЦСКА!!! 3.Александър Тунчев - Юруков по лявото крило центрира остро към далечната греда, където Фуртадо се преборва за корнер отляво на вратаря Бело. Топката е центрирана от корнера в малкото наказателно поле. Точно преди Бело да хване топката, Тунчев скача и бележи с глава за 1:1

21' - Вратарят Бело е получил неприятна контузия. Вихрен са принудени да извършат смяна. Накуцвайки излиза 99.Юсуф Бело, на негово място 77.Линков

26' - центриране отдясно на голмайстора Сойнев. Топката преминава през трима футболисти в наказателното поле на ЦСКА и попада в ръцете на Пиргов, който изпуска кълбото в първия момент и едва не си отбелязва куриозен автогол

28' - ЖК на 5.Кирил Котев, за нарушение в половината на ЦСКА

30' - ЖК на 8.Велизар Димитров, за спор със страничния рефер - Йордан Иванов

38' - опасна контраатака на Вихрен. Домакините плучават правото да изпълнят свободен удар на границите на наказателното поле, фронтално срещу Пиргов

39' - Георги Бачев изпълнява фаула, топката среща стената и попада право в ръцете на Пиргов

41' ГОЛ за ЦСКААА!!! 77.Жозе Фуртадо - Гъргоров продължава по лявото крило към Юруков, който центрира остро към далечната греда. Там Фуртадо от въздуха засича топката и я праща във вратата на Линков. С това попадение Фуртадо се изравнява в голмайсторската листа с Миливое Новакович от Литекс. Двамата имат по шестнадесет гола

45' - четири минути добавено време

45'+2' - Фуртадо овладява една топка пред наказателното поле на Вихрен, но след серия от финтове тя му е отнета от защитата

45'+4' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - без смени на полувремето и за двата отбора

49' - нарушение извършва Йордан Тодоров, малко пред наказателното поле на ЦСКА. 15.Симеонович застава зад топката, но много неточно я праща в аут

57' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 23.Емил Гъргоров - Фуртадо с хитър пас извежда Гъргоров, сам срещу вратаря на Вихрен. Капитанът на ЦСКА овладява, финтира притичал защитник и с левия крак праща топката във вратата

59' - втора смяна в отбора на Вихрен. Излиза 13.Сойнев, влиза 7.Андонов

59' - Бачев е изведен отляво, сам срещу Пиргов. Александър Тунчев обаче притичва и успява да блокира нападателя на домакините

62' - Фуртадо овладява топката, повежда и излиза сам срещу Линков, финтира го, но сам пред гола се засуетява и топката му е отнета от защитата

65' - двойна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 23.Емил Гъргоров, на негово място 11.Гийом Да Зади и излиза 6.Сергей Якирович, на негово 16.Александър Бранеков. Капитанската лента в ЦСКА поема 8.Велизар Димитров

68' ЧК за 8.Велизар Димитров - втори ЖК и съответно ЧК на Велизар за спиране на топката с ръка. Капитанската лента е преотстъпена на 30.Йордан Тодоров

70' - ЖК на 28.Шакми, за много грубо нарушение срущо Георги Илиев в центъра на терена

77' - два последователни корнера в половината на ЦСКА. При втория Гийом овладява и подава напред към Фуртадо, който напредва и отново играе сам вместо да върне на Гийом. Топката му е отнета от защитник

78' - трета, последна смяна в отбора на Вихрен. Излиза 16.Зарев, влиза 26.Марков

80' - ЖК на 10.Георги Илиев за нарушение на петнадесет метра пред наказателното поле на гостите. 15.Симеонович изпълнява фаула, топката излиза високо над горната греда в аут

85' - последните пет минути Вихрен се активизира, но не успява да стигне до по-опасно положение

88' - трета, последна смяна и в отбора на ЦСКА. Играта напуска 30.Йордан Тодоров, на негово място 24.Стоян Абрашев

89' - Бачев финтира вратаря на ЦСКА, но се засуетява и Бранеков успява да парира удара

90' - две минути добавено време