26. Марселино Кареасо (ЦСКА)

• 28мин

9. Ник Прелец (Тирол) асистенция - Александер Букса

27. Павел Жабов (ЦСКА) асистенция - Илиан Антонов

Във 2-та минута Шагоян на Дончев, той веднага с остър пас, защитник избива пред Хайнц в корнер.

В 3-та минута след него Естрада с глава бие в аут.

В 7-та минута Кареасо пресича топка, отличен пробив и зверски шут, за да открие резултата - 0:1.

В 9-та минута Махмутович направо отказа Прелец. В същата минута пас към Естрада от Санянг, Щумбергер избива с глава.

В 14-та минута силен удар на Букса, Евтимов избива, след това и Прелец пробва да бие и е блокиран.

В 15-та минута Ранахер с пас по земя, Букса не стига до топката, а след това и Мюлер бие малко над вратата.

В 18-та минута Юга греши, Мюлер подава на Букса, който бие отблизо, но Евтимов спасява - корнер.

В 19-та минута след него Прелец стреля отблизо, нов ъглов удар след намеса на Кох.

В 21-та минута нахлуване на Зулцбахер, негов пас е избит в корнер.

В 28-та минута извеждащ пас на Букса към Прелец, той се справя със Санянг и изравнява резултата - 1:1.

В 30-та минута Хайнц стреля, но е блокиран след продължителна атака, а след това и Шагоян с пас, но е блокиран.

В 32-та минута Шагоян пробва да бие отдалеч, топката е избита.

В 36-та минута Огринец е изведен сам срещу Евтимов, но вратарят избива с крак в ъглов удар.

В 37-та минута силен шут на Букса от дистанция, Евтимов блестящо лови.

В 39-та минута Шагоян пробва да изведе Кареасо, в последния момент защитник избива топката.

В 40-та минута Естрада пробва да копне технично към Хайнц, защитник с глава чисти, но има и засада.

В 44-та минута Санянг взема топката от главата на Букса след центриране.

В 45-та минута Щумбергер стреля над вратата от пряк свободен, Евтимов избива в корнер. От него пас и Огринец удря с глава, но и ръка.

В 46-та минута след смените с капитанската лента на тиролци е Нашбергер.

В 53-та минута Скръбо подава, Вьотер бие, но е блокиран. В същата минута отново тази комбинация, Вьотер вади в аут от чиста позиция.

В 54-та минута Шагоян на Папазов, той намира отлично Кареасо, който от отлична позиция бие слабо в ръцете на вратаря.

В 56-та минута Форст сам срещу Бусато бие, греда и топката се връща в ръцете на бразилеца.

В 61-та минута Дончев спира Окунгбова след пас от пряк свободен.

В 62-та минута след смените с капитанската лента на армейците е Турицов.

В 73-та минута шут на Нашбергер в аут.

В 74-та минута Хайнц центрира, Окунгбова вади пред Папазов.

В 75-та минута удар-пас на Бехунек в ръцете на Бусато.

В 76-та минута Антонов с остър пас, Александров се разминава на милиметри.

В 81-та минута Антонов с дълъг хубав пас към Папазов, който бие от воле, но има и засада.

В 85-та минута удар в аут на Бехунек от пряк свободен.

В 88-та минута шут на Антонов над вратата.

В 90-та минута Антонов със страхотен пробив по десния фланг между двама и отличен пас към Жабов, който стреля в левия ъгъл, Яунег пробва да избие, но топката влиза във вратата за 1:2.