• 6мин

25. Панайотис Коне (ЦСКА)

• 18мин

99. Дормушали Саидходжа (ЦСКА)

Шампионът на България ЦСКА завърши наравно 1:1 с Ираклис. Проверката между двата отбора се игра в Солун. Попаденията отбелязаха Коне за домакините в 6-ата минута от дузпа, която бе доста пресилена. В 18-ата минута Дормушали Саидходжа изравни резултата след поредния си гол в контролите. Към края на първото полувреме мача бе прекъснат заради сбиване между феновете на ЦСКА и полицията. Димитър Пенев смени всички 11 футболисти, които започнаха двубоя. Заради травма принудително играта напусна Йордан Минев.

ЦСКА започна силно проверката и можеше да поведе в резултата още в първите минути. Пропуски направиха Маркиньос и Саидходжа. В 6-ата минута съдията осъди пресилена дузпа в полза на домакините. Зад топката застана Коне и изведе Ираклис напред. Шампионите на България реагираха веднага и в 18-ата минута Давид да Силва проби отляво и подаде към Саидходжа, който без проблеми изравни-1:1.  Към края на полувремето срещата бе прекъсната заради проблеми между феновете на ЦСКА и полицията. След около 15 минути играта бе отново подновена. В последната минута на тази първа част Йордан Минев бе изритан лошо от Камболадис и напусна принудително терена. На негово място в игра влезе Павел Виданов.

През втората част армейците бяха по-добри от своя противник, но така и не стигнаха до нов гол. Саидходжа прати топката в мрежата в 50-ата минута след пас на Тодор Янчев, но съдията отсъди засада. Минута по-късно Силва бе фаулиран на границата на наказателното поле на Ираклис, но при последвалото центриране на Маркиньос не се получи нищо. Треньорският щаб на ЦСКА направи няколко смени накуп, въпреки това ЦСКА продължи да стои стабилно. Александър Тонев пропусна на два пъти, а в 80-ата минута Гунлаугсон направи невероятен пропуск след като от няколко метра прати топката над напречната греда.