• 84мин

24. Марк-Емилио Папазов (ЦСКА)

• 88мин

11. Лазар Туфегджич (ЦСКА)

В 1-та минута удар на Т. Плунсер - рикошет и корнер. От него центриране, Райтмайр играе с глава и е блокиран, Класен с нов удар - рикошет и ъглов удар.

В 11-та минута изстрел на Шопов от пряк свободен в стената.

В 12-та минута Варела извежда Шопов, шут в ръцете на Джордан.

В 15-та минута удар на Бауренски, малко над вратата.

В 19-та минута Кох се контузва и излиза с капитанската лента е Юга.

В 20-та минута Шопов към Юга, той стреля, Морено не успява да добави. В същата минута груба грешка на Гарсес, връща остро с глава, Божев също не избива добре и Абфалтерер краде и на празна врата открива резултата - 1:0.

В 22-та минута Минков с чудесен пас отляво, но Варала от два метра с глава праща в аут.

В 23-та минута скоростна атака на червените, Варела към Морено, шут, рикошет, греда и корнер. В същата минута Гарсес с глава в аут.

В 28-та минута след центриране Гарсес със слаб удар с глава, след което нов шут на Бауренски над вратата.

В 30-та минута удар на Абфалтерер е блокиран от Петров.

В 31-та минута Шопов с пас в наказателното поле, Морено фаулира вратаря.

В 34-та минута чудесен пас отдясно на Шопов, Морено с глава отблизо не успява да вкара.

В 36-та минута Шопов на Бауренски, удар и вратарят избива.

В 37-та минута Юга извежда Варела в пеналта, защитник избива - съмнения за дузпа.

В 39-та минута грешка на Петров, атака на Т. Плунсер, но Маринов се намесва и Юга чисти в корнер.

В 41-та минута Шопов отнема и с едно докосване извежда Морено, който сам срещу Джордан изравнява - 1:1.

В 43-та минута Варела извежда Морено, той пробва да прехвърли Джордан, но последния лови.

В 45+1-та минута центриране от пряк свободен на Шопов, Маринов бие, но Калинович пробва да избие и си вкарва автогол - 1:2.

В 46-та минута след направените смени с капитанските ленти са Жеферсон за червените и Заунер за австрийците.

В 47-та минута чудесно двойно подаване между Туфегджич и Шопов, след което сърбинът с глава вкарва за 1:3.

В 48-та минута центриране на Гарсес отдясно, Баи стреля над вратата.

В 50-та минута Вион пробива отляво и подава, Баи не успява да бие.

В 52-та минута Гатшер надбягва Маринов и стреля силно за 2:3.

В 54-та минута Шопов е изведен от Туфегджич на десния фланг, но Баи прави по-трудното и не вкарва, има и засада.

В 57-та минута Вион с удар от пряк свободен, Джордан избива.

В 58-та минута Вион е намерен и стреля, рикошет и ъглов удар. След него Баи с глава в ръцете на Джордан.

В 59-та минута Шопов с подаване, Кръстев с глава в ръцете на вратаря.

В 62-та минута Дончев намира Кръстев, шут, пак Джордан спасява вратата си.

В 63-та минута Дончев с директен изстрел, Джордан пак избива.

В 66-та минута Туфегджич извежда Кръстев, удар с глава над вратата.

В 69-та минута Дончев с нов удар и пак вратарят спасява.

В 72-та минута Живков с глава над вратата.

В 74-та минута Туфегджич с нахлуване отдясно, пас към Кръстев, той стреля с глава, топката се удря в гредата, Папазов също бие, но е блокиран.

В 75-та минута пробив на Гатшер и след силен удар, топката се удря в напречната греда и влиза за 3:3.

В 80-та минута Вион центрира от корнер, Петров с глава над вратата.

В 81-та минута Папазов с шут от дистанция над напречната греда.

В 84-та минута Дончев получава от Гарсес, бие и е блокиран, Папазов овладява и стреля по диагонал за 3:4.

В 87-та минута Гарсес с пас отдясно, Кръстев с глава в ръцете на Джордан.

В 88-та минута Туфегджич отдалеч шутира силно, Джордан пак избива, но топката минава зад гърба му и влиза във вратата за 3:5, а Живков можеше да добави,, но колегиално не го направи.

В 90-та минута Жеферсон извежда Туфегджич, той от отлична позиция бие в аут.