• 77мин

18. Флорентин Петре (ЦСКА)

• 88мин

20. Радослав Анев (Локо Пд)

Начало- около 8000 зрители на стадиона в Пловдив. ЦСКА напада наляво от главната трибуна през първото полувреме

7' - играта се води предимно в центъра на терена, без опасности пред двете врати

11' - опит за атака на ЦСКА. Трика комбинира със сънародника си Петре, той към Фуртадо, който се оказва в положение на засада

16' - играта е приблизително равностойна с лек териториален превес за домакините

18' - 18.Явор Въндев дриблира на границите на наказателното поле, отдясно. 14.Валентин Илиев го фаулира, за което получава ЖК, първи за този двубой

20' - Йордан Тодоров пробива отдясно и центрира в накаазтелното поле към Велизар Димитров, но топката е изчистена от защитата

21' - нарушение срещу Тиаго отдясно. Петре застава зад топката и центрира към Тунчев, но вратарят на Локомотив успява да избие в корнер

25' - контраатака за ЦСКА. Велизар поема топката и пробва да прехвърли отдалеч излезлия напред Колев, но топката излиза в аут

26' - грешка в отбраната на Локомотив. Фуртадо поема топката, излиза в прекрасна позиция, но прави непростим пропуск

29' - ЖК на 24.Мартин Сечков за нарушение срещу Йордан Тодоров в половината на Локомотив

32' - Далечен удар на 18.Явор Въндев, но петров сигурно лови

37' - Гол за Локомотив. 10.Илами Халими - груба грешка в защитата на ЦСКА. Тиаго Силва отляво избива неуспешно една топка, която рикошира в тялото на връхлитащия Халими, което не оставя никакъв шанс за реакция на вратаря Петров

43' - отбора на ЦСКА се активизира след гола, но не успява да достигне до по-опасни ситуации

45' - една минута добавено време

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - без смени и за двата отбора

49' - много брак в действията на Тиаго Силва, който за пореден път проваля атака на ЦСКА

52' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Влиза 10.Георги Илиев, излиза 23.Абдер Кабус

53' - центриране на Велизар в наказателното поле отдясно, но Фуртадо се разминава с топката и тя попадна в ръцете на Колев

57' - първа смяна в отбора на Локомотив. Излиза голмайстора 10.Илами Халими, в игра 20.Радослав Анев

58' - опасна атака за ЦСКА. Велизар преодолява технично двама защитника на домакините отляво, връща малко назад към Трика, който със силен удар праща топката малко над гредата

61' - ЖК на 30.Йордан Тодоров за нарушение в центъра на терена

62' - ЖК на 20.Радослав Анев за дърпане на фланелката на Велизар Димитров

65' ЧК за 14.Валентин Илиев - втори жълт и съответно ЧК за 14.Валентин Илиев. ЦСКА остава с десет души на терена, а Велизар Димитров поема капитанската лента

66' - ЖК и за 3.Георги Самокишев

70' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 27.Тиаго Силва, влиза 17.Евгени Йорданов

76' - втора смяна в отбора на домакините. Излиза 18.Явор Въндев, влиза 9.Владислав Златинов

77' - ГОЛ ЗА ЦСКА! 18.Флорентин Петре - Велизар Димитров пробива и намира Петре, който отляво навлиза в наказателното поле и стреля технично за 1:1

80' - трета, послена смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 19.Еуген Трика, на негово място 21.Удоджи

85' - трета, послена смяна в отбора на Локомотив. Излиза 28.Зоран Балдовалиев, влиза 11.Даксон Соареш

86' - опасен фаул пред вратата на Локомотив. Велизар от границите на наказателното поле шутира, но топката се удря в напречната греда и излиза в аут

88' ЧК за 20.Радослав Анев - втори жълт и съответно ЧК за 20.Радослав Анев

90' - ЖК на 19.Красимир Димитров

90' - пет минути добавено време

90'+3' Минута и петнадесет секунди преди края на обявеното от съдията продължение, мача приключва