• 69мин

11. Ивайло Киров (ЦФКА „Средец“)

• 81мин

7. Димитър Печикамъков (Локо ГО)

Пълен стадион, влажен терен, хлъзгава топка, смутени домакини, коректен мач, поредна загуба на локомотивци. Много голове - това е най-характерното за тази среща. Иначе мнозина очакваха, че армейците ще бъдат уморени от мача за купата в сряда, но видяхме точно обратното. Веднага след първоначалния съдийски сигнал софийските футболисти с бързи атаки и чести смени на местата овладяха центъра на терена и решиха за десетина минути мача в своя полза, като отбелязаха 2 гола. Още в тези минути пролича разликата в класите. Завързаха се и персонални двубои Младенов - Печикамъков, Чавдаров - Илиев, Безински - Дойчев, които бяха спечелени от гостите. За всички стана ясно, че ЦФКА ще спечели мача, но зрителите останаха до края да видят какъв ще бъде резултата. Осигурили си 3 гола аванс още до почивката, армейските футболисти спечелиха борбата за първа топка и с бързи и точни действия поставяха в шах защитата на локомотивци, която в тази среща игра много слабо. С влизането на Велков играта на домакините се оживи и те успяха да проведат няколко по-смислени атаки. Двата отбора след почивката отбелязаха по два гола.