• сл.кр.

25. Кочиш (Локо Моск)

• сл.кр.

9. Хосе Гарсес (ЦСКА)

1'Начало на мача. Срещата стартира с пускане на химните на двата отбора. След това кралицата на карнавала в Пего даде символично начало на финала. ЦСКА както винаги има подкрепа от своите фенове навсякъде по света. И тук малка агитка на ЦСКА узвочава стадиона

5' След грешка на Tунчев се стига до атака на Локомотив и първи корнер в полза на руския тим. Топката бе центрирана от Фининьо, но Гарсес изби в още един ъглов удар от другата страна на Петров, нищо опасно след повторния опит

10' Гарсес получи добър пас в наказателното поле, но се засуети и атаката на ЦСКА бе притъпена, след което „армейците“ изгубиха топката

12' Сякаш по указание играчите на Локомотив (Москва) приложиха тотална преса на играчите на ЦСКА, които обаче добре се справят с изведнъж променената тактика на руския тим

15' Корнер за Локомотив, след което не се случи нищо тересно, след като Петров улови топката

17' Корнер за ЦСКА. Центриране на Петре, но футболистите на Локо Москва овладяха топката и опитаха контраатака, която бе спряна от защитата на армейците

20' Добро центриране към Гарсес, който не успя да овладее топката добре, а след това имаше претенции за дузпа

23' Добър пробив на Удоджи през центъра на терена. Нигериецът подаде към Петре, на който не му достгина една крачка да влезе остро в наказателното поле. В крайна сметка ЦСКА спечели правото да изпълни втори корнер в мача, след което играч на ЦСКА не успя да нанесе удар и топката бе изчистена

27' Никола Вуядинович се сблъска с играч на Локомотив, което наложи влизането на медидински екипи и на двата отбора

28' Центриране в наказателното поле на Локомотив. Вратарят Поляков не успя да улови топката, която попадна в капитана Тунчев. Той пък от трудна позиция сре опита със завъртна да вкара топката в опразнената врата, но топката падна точно над гредата

30' Отново корнер и удар на Гарсес с глава след корнер, но над вратата. Малко след това бе показан жълт картон на Денисов за груба игра

31' Страхотен шанс за гол пред Локомотив. Фининьо напредна, влезе остро в наказателното поле и от малък ъгъл би към горния ъгъл на вратата, но Ивайло Петров бе перфектне и изби топката

36' Корнер за ЦСКА отдясно на вратата на Поляков. Защитата на руския отбор предотврати опасността

40' Отново медицински екип на терена. Валентин Илиев получава помощ

43' Контузията на Илиев се оказа сериозна и той напусна играта. На негово място влезе Фелипе Машадо

45' Край на първото полувреме

Начало на втората част

46' Играта напуснаха Юруков и Ивайло Петров, а на тяхно място влязоха Георги Илиев и Илко Пиргов

48' И второто полувреме започва оспорвано, ЦСКА обаче като че ли е по-активен в първитве минути

50' Жълт картон за Ненад Настич за оспорване на съдийско решение

50' В отбора на Локомотив бяха направени пет смени

52' Съйчев, Билялетдинов, Гуренко, Муджири и Родолфо влязоха в игра

55' Груба грешка на Илко Пирков за малко не костваше гол във вратата на ЦСКА. Той изрита топката в гърба на Торбинский, но всичко се размина без топката да влезе във вратата

59' Най-чистото положение за ЦСКА - страхотен удар на Георги Илиев от 25 метра. Вратарят на Локомотив обаче изби топката, която влизаше в горния му десен ъгъл, със сетни усилия

64' Греда за ЦСКА. Удоджи навлезе хубаво в наказателното поле, центрира топката, Гарсес се размина на сантиметри, но след това тя кацна на главата на Петре, който на скорост отправи удар от около 3 метра, но топката срещна горната греда

70' Отново разбъркване в наказателното поле на Локомотив, но няколко футболисти на ЦСКА не успяха да нанесат заветния удар

72' Опасна на атака на Локомотив. Муджири напредна по крилото и подаде хубаво по земя в наказателното поле, но играч на Локомотив не нанесе добър удар

74' Много груба грешка на Тунчев, след която Локомотив можеше да отбележи гол

78' Куидо Ланзаат влиза на мястото на Тодор Янчев

82' Греда и за Локомотив. След центриране близо до наказателното поле, при последвали няколко борби на втория етаж, топката стигна до Съйчев, който без да се замисли стреля от въздуха със страхотна сила и топката удари ст5рахотно силно горната греда

84' Пряк свободен удар за руснаците. Центриране и удар на футболист на Локомотив с глава, топката обаче минава близо до вратата

87' Сериозен натиск на Локомотив в последните минути

90' Корнер за ЦСКА, но нищо съществено не се случи

Гол за ЦСКА - Гарсес 3:2

Отново спасяване на Пиргов на Съйчев. ЦСКА печели турнира в Пего след 3:2 с дузпи над Локомотив (Москва)!