• 11
    Деян Бекяров

24. Костадин Хазуров (ЦСКА)

• 89мин

Футболистите на ЦСКА постигнаха 6-та поредна победа в Югозападната „В” група. Играчите на треньора Христо Янев победиха с 0:2 състава на Чико (Бяга). Двубоят започна с натиск на домакините, но постепенно „червените” установиха контрол върху играта. Въпреки това резултатът до почивката остана 0:0, а гостите се отчетоха с две греди.

След почивката играта отново вървеше равностойно, но в 59-тата минута ЦСКА получи възможността да изпълни дузпа, отсъдена за нарушение извършено от капитана на Чико Михайлов срещу Преслав Йорданов. Костадин Хазуров реализира и това внесе известно спокойствие в играта на „червените”. Второто попадение в двубоя отново бе дело на Коце Хазуров в 89-тата минута.

С победата отборът на ЦСКА събра 18 точки и продължава да е водач във временното класиране. Следващият мач на "червените" е срещу отбора на София 2010 след седмица на стадион „Българска армия”.