• 96
    Серкан Юсеин

• 31мин

6. Рубен Пинто (ЦСКА)

Срещата започна при слънчево и ясно време и температура от 13 градуса, а в началните минути играта бе равностойно с лек превес на армейците.

В 9-та минута Жоржиньо центрира опасно, Али Соу не успя да бие по най-добрия начин и Ренан улови топката.

Само две минути по-късно Али Соу нахлу в наказателното поле, но се засуети и Григоре с шпагат изби.

В рамките между 12-та и 13-та минута на два пъти съдията можеше да даде дупза на червените, но както винаги в последните години подмина ситуациите в наказателното поле на Лудогорец. Първо Малинов бе изблъскан в наказателното поле от Анисе, и ако това положение не беше достатъчно, то след секунди Жоржиньо отне от Сисиньо и бе спрян с тяло и ръце отново от Анисе.

В 17-та минута след удар на зелените топката се удари в плътно прибраната ръка на Турицов, а само след минута отново Турицов се подложи на удара на Кешерю, за да предотврати опасност.

В 20-та минута и Малинов сложи тяло пред топката бита от Анисе, след което Бикел изчисти топката.

Далечен и слаб удар на Марселиньо бе отчетен в 24-та, Черниаускас без проблеми улови.

В 26-та минута след грешка на Бодуров, Вандерсон подаде на Кешерю, който би в аут.

Изключително опасна атака на Али Соу в 27-та минута, след като първо преодоля Моци бе спрян от Григоре.

В 30-та минута Манолев изчисти топката, тя попадна в Пинто, който овладя на гърди и с бомбен удар простреля Ренан за 0:1.

Докрая на полувремето бе равностойно, отново с лек превес на армейците, но в 45-та минута реферът спести червен картон на Сисиньо за влизане с бутонките в корема на Жоржиньо и даде само жълт картон.

Второто полувреме стартира с грешка на Анисе и Тиаго отправи удар в аут в 46-та минута.

В 63-та минута отново Марселиньо би слабо и неточно в аут.

В 72-та минута Манолев, вече с жълт картон извърши нарушение със задържане, за което не получи втори такъв, а от фаула Тиаго стреля малко над напречната греда.

Буквално в следващата минута Манолев отново задържа Енрике, но отново му беше спестен червен картон.

В 78-та Кешерю отправи удар в ръцете на Черниаускас.

В 81-та Бикел загуби топката от Попа, който нахлу и стреля, но в аут.

В 86-та минута Евандро отне кълбото, нахлу в наказателното поле и направи непростим пропуск сам срешу Ренан.

В 90-та минута Кешерю изведе чудесно Вандерсон, който стреля опасно, но топката се отби в гредата.

В 91-та минута Григоре показа, че каратиските приоми са нещо, което румънските защитници умеят, след като изрита с бутонките в гърба Али Соу. Николай Йорданов пък показа, че у нас футболистите на Лудогорец няма как да получат червен картон и вдигна само жълт.

Само след минута съдията отново спести дузпа за фаул срещу Евандро, а и му даде жълт картон за симулация.

В последната минута на двубоя Сисиньо стреля с глава след подаване от корнер на Попа, но би встрани от вратата.