• 37мин

21. Стойко Сакалиев (ЦСКА) асистенция - Йордан Тодоров

• 62мин

8. Велизар Димитров (ЦСКА) асистенция - Тиаго Силва

12-а мин. - дузпа за ЦСКА! При контраатака на армейците, топката е пратена от Тиаго Силва в половината на домакините, където Гийом Да Зади скача за нея, но е задържан за фланелката от 15.Бонев, за което е отсъдена дузпа и ЖК за Бонев. На Зади се налага оказване на медицинска помощ. 13-а мин. - 1:0 за ЦСКА, гол на 18. Мурад Хидиуед от дузпа!

21-а мин. - 1:1, 7. Илия Илиев. При атака на домакините от тъч, топката е бита силна в наказателното поле и последва силен удар, топката се удря в ръката на 14.Валентин Илиев, после е поета от Илия Илиев от Марек, той шутира, топката докосва горната греда на вратата и тупва на голлинията, но съдията отчита гол в полза на домакините.

24-а мин. - ГООЛ за ЦСКА! Емил Гъргоров! Бърза атака на армейците, отнета топка от 2.Коемджиев, който пада на земята, но съдията не прекъсва играта, Мурад Хидиуед от центъра прави извеждащо подаване към Данчо Тодоров по дясното крило, той подава остро в наказателното поле и успоредно на голлинията към Гъргоров, който бележи второто попадение.

36-а мин. - ново добро отиграване на гостите: Гъргоров получава топка отляво по диагонала и след поредица от финтове удпява да напредне и да подаде на Гийом, който от 4-5 метра по диагонала шутира, но вратарят успява да улови.

37-а мин. - 3:1 за ЦСКА!!! Стойко Сакалиев бележи третото попадение в мача след отлично извеждане от Йордан Тодоров.

62-а мин. - ГООЛ за ЦСКА! Велизар Димитров! Янев поема топка по лявото крило и пуска към Тиаго Силва, той напредва отляво и центрира остро по земя, където Велизар Димитров засича топката за четвърти гол.

77-а мин. - пас към Янев отляво, той сменя посоката и изпълнява добър изстрел, избит от вратаря в корнер. След изпълнението на корнера от Янев, центрираната топка е отразена слабо от Хидиуед.