• 76мин

8. Велизар Димитров (ЦСКА)

• 82мин

4. Даниел Моралеш (Нафтекс)

Начало на мача - изключително студено време на стадиона в Бургас, около 3500 зрители по трибуните, от тях около 500 са привърженици на армейците

5-а мин. - ГОООООЛ! Емил Гъргоров бележи след перфектно изпълнение на пряк свободен удар! Велизар Димитров е грубо спънат при бърз пробив фронтално срещу вратата точно на границата на дъгата пред наказателното поле от 5.Николай Кръстев. Въпреки че стената е на не повече от 7 метра, Гъргоров изпълнява перфектно фаула и праща топката неспасяемо в горния ляв ъгъл на Симеонов

8-а мин. - 1:1 Борносузов реализира изравнителния гол с глава. Трендафилов центрира остра полувисока топка от пряк свободен удар вдясно от наказателното поле на армейците. Защитата на ЦСКА не се ориентира добре и позволява на Борносузов от упор да простреля Колев с глава

11-а мин. - отлична комбинация на армейците завършва отново с груб фаул на границата на дъгата пред вратата на Нафтекс, този път Йорданов е грубо спънат

12-а мин. - зад топката застава Христо Янев и отправя опасен удар, но топката минава на метър встрани от дясната греда на Симеонов

14-а мин. - ГООООООООЛ!! - Христо Янев отново дава преднина за ЦСКА! Янев е изведен прекрасно от дълбочина с дълъг пас зад защитата и се устремява сам срещу Симеонов, вратарят на Нафтекс излиза далеч пред наказателното си поле в опит да пресече топката, но Янев го изпреварва със сетни сили и бутва топката покрай него, догонва я и необезпокояван бележи в опразнената мрежа

17-а мин. - при ъглов удар отляво на Колев, топката е центрирана опасно във вратарското поле, Моралес изпреварва Колев и отправя много опасен удар с глава, минал на метър от гредата

27-а мин. - от пряк свободен удар Янев центрира добре топката в наказателното поле, там Евгени Йорданов се преборва за топката и с глава опитва да продължи към Ибрахима Гай, включващ се на далечната греда, Гай обаче не успява да достигне за малко до коженото кълбо

32-а мин. - след като подминава изключително грубо нарушение срещу Гъргоров, съдията Бекяров показва ЖК на 77.Алтин Хаджи за безобиден фаул в центъра на терена

36-а мин. - ЖК за 25.Пламен Крумов за нарушение срещу Йордан Тодоров

41-а мин. - Пламен Крумов навлиза опасно отляво в наказателното поле на армейците, следван плътно от защитник в червено. Стоян Колев излиза добре и сигурно хваща топката от краката на Крумов

44-а мин. - Гол за Нафтекс, след автогол на Светослав Петров. При абсолютно идентична ситуация, както и при първия гол на домакините, топката отново е центрирана отдясно в наказателното ни поле, двама футболисти в зелено са оставени необезпокоявани на далечната греда, Моралес отправя диагонален удар с глава и, в опита си да отбие влизащата в мрежата топка, Светльо Петров със шпагат довкарва топката в нашата врата

45-а мин. - две минути продължение

45+1 мин. - Тодор Янчев се преборва със защитник в зелено, излиза сам срещу Симеонов и праща топката в мрежата. Преди това обаче Бекяров отсъжда нарушение на Янчев при борбата му със защитника и гола не се зачита

45+2 мин. - Край на първото полувреме

Начало на второто полувреме. В отбора на домакините е извършена смяна - на мястото на 26.Йонуц Бадеску в игра влиза 27.Тодор Киселичков

50-а мин. - отлична скоростна комбинация на армейците по дясното крило завършва с мощен диагонален удар на Велизар Димитров от около 15 метра, избит с отличен рефлекс от вратаря Симеонов

51-а мин. - ЖК за 14.Светослав Петров за нарушение в средата на терена

56-а мин. - ЖК за 5.Тодор Янчев за спъване отзад на противников състезател

61-а мин. - ЖК за 27.Тодор Киселичков за жестоко нарушение срещу Велизар Димитров

62-а мин. - първа смяна в отбора на армейците, на мястото на 7.Христо Янев, в игра влиза 21.Стойко Сакалиев, който бележи своя официален дебют с екипа на армейците и то срещу бившия си отбор

67-а мин. - втора смяна за домакините - на мястото на 11.Милен Георгиев, в игра влиза 9.Пламен Тимнев

71-а мин. - след изпълнение на ъглов удар вдясно от Симеонов, защитниците в зелено изчистват топката, но тя попада отново в изпълнилия корнера Янчев. Той сам навлиза в наказателното поле успоредно на аутлинията, опитва се по земя да намери Евгени Йорданов в меллето от футболисти, но защитник на Нафтекс изпреварва Йорданов

72-а мин. - Пламен Крумов се възползва от неразбирателство в армейската защита, измъква се измежду двама защитници като доконва една наглед случайно изчистена топка, устремява се сам срещу Колев, но той скъсява отлично ъгъла и блестящо спасява удара му. Топката попада в защитата на армейците, но те не могат да изчистят добре, топката отива в Киселичков, който от границата на наказателното поле навлиза към вратата и отправя нов удар, отново блестящо отразен от Колев

76-а мин. - ГОООООЛЛ!!! Феноменален гол на Велизар Димитров! При поредната атака на армейците топката е центрирана добре към Димитров, който се намира зад защитата вдясно в наказателното поле. Димитров преценява, че Симеонов е излязъл малко напред и с феноменален прехвърлящ удар праща топката над вратаря на Нафтекс, в далечния ъгъл на вратата.

78-а мин. - втора смяна за ЦСКА, на мястото на 19.Евгени Йорданов влиза 20.Жоао Паоло Брито

80-а мин. - ЖК за 21.Малин Орачев за нарушение срещу Алтин Хаджи

82-а мин. - Гол за Нафтекс след гол на Даниел Моралес. И третият гол във вратата на армейците идва след много груба грешка в защита. След ъглов удар отляво на Колев Марин Петров засича топката на близката греда и с пета я продължава към Моралес, който от точката на дузпата разстрелва Колев

84-а мин. - последна смяна за домакините, която е принудителна: на мястото на 9.Пламен Тимнев, в игра влиза 20.Антон Спасов

85-а мин. - последна смяна и за ЦСКА - на мястото на 8.Велизар Димитров в игра влиза 15.Герасим Заков

89-а мин. - ЖК за 7.Атанас Борносузов за спъване отзад на Гъргоров

90-а мин. - Брито пробива отлично по дясното крило и центрира от аутлинията, Симеонов се преборва с играч на червените, но отбива топката право в краката на Янчев. Янчев има възможност да стреля в почти опразнената врата от няколко метра навътре в наказателното поле, но не успява да намери целта

90-а мин. - 3 минути продължение

Край на срещата. В зрелищен мач Нафтекс и ЦСКА си поделиха 6 гола и по една точка