• 79мин

30. Йордан Тодоров (ЦСКА)

• 84мин

2. Радослав Забавник (ЦСКА)

Начало на мача. Армейците започват играта от центъра. Времето на стадиона е Несебър е слънчево и тихо, а теренът е в отлично състояние. На тирубните има около 1000 зрители.

5' - първото голово положение в срещата е сътворено от футболистите на ЦСКА. Емил Гъргоров центрира добре топката към точката за дузпата от корнер, там Валентин Илиев с глава стреля опасно, но в ръцете на Пейков, който успява да избие

8' - пробив на Беноа Кое по дясното крило завършва с добро центриране, миг преди топката да кацне на главата на Емил Гъргоров, Пейков отново успява да се намеси и да пресече центрирането

11' - първи ЖК в срещата - получава го 5.Павел Колев от домакините за грубо нарушение срещу Амиран Муджири малко пред наказателното поле и вляво по нападението на армейците. От прекия свободен удар Христо Янев бие в стената

17' - втори ЖК за домакините, получава го 16.Марин Байчев за влизане с два крака срещу Евгени Йорданов, който за щастие не получава контузия. Домакините играят пределно мотивирани и чести преминават границата на спортсменската игра

18' - Христо Янев отново праща топката в стената от отсъдения фаул, но този път съдията отсъжда той да бъде изпълнен отново, тъй като футболистите на Несебър са били прекалено близо. Емил Гъргоров изпълнява втория удар, но и той праща топката в стената

23' - първо добро положение и за домакините. От пряк свободен удар Тодор Киселичков стреля силно, топката се отклонява от главата на Гъргоров и излиза в ъглов удар, който обаче не носи опасност за армейците

26' - почти идентично положение става и на другия край на терена. Отново от пряк свободен удар Гъргоров стреля, но от стената топката се отклонява в корнер, от който армейците не успвяат да сътворят опасност

28' - първи ЖК и за ЦСКА. Получава го 14.Валентин Илиев за нарушение в центъра на терена, след което на футболиста от домакините трябва да бъде оказана лекарска помощ извън терена

35' - Жечев извършва много грубо нарушение срещу Евгени Йорданов, след което на тарана ни се оказва медицинска помощ край терена близо две минути, преди той отново да може да се завърне на терена. Въпреки това, той не е санкциониран с картон от съдията

Силен вятър, започнал малко след началото на срещата, пречи на действията и на двата отбора. Домакините допълнително полагат максимални усилия да рушат играта, поради което тя е накъсана

41' - от ъгов удар за ЦСКА, топката е насочена към далечната греда, там Ибрахима Гай опитва да свали топката за свой съотборник, Евгени Йорданов опитва да достигне до топката, но тя излиза в аут

45' - Янев е изведен добре по лявото крило, но силният му удар минава встрани от вратата

45' - две минути продължение на първото полувреме

45'+2' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме. В отбора на домакините има една смяна - на мястото на 20.Тодор Киселичков в игра влиза 14.Спас Гигов

48' - след пробив почти до флагчето на корнера по дясното крило и отлично центриране на Йордан Тодоров, топката достига Емил Гъргоров, който стреля технично с глава, параболичният му удар прехвърля вратаря, но се отбива от напречната греда, топката попада в Муджири, но той не успява да стреля

49' - втори ЖК и ЧК за 16.Марин Байчев след грубо нарушение срещу Евгени Йорданов в центъра на терена и реплика към съдията

53' - ЖК за капитана на домакините 9.Васил Банов

59' - въпреки че са с човек по-малко, домакинтие успяват да организират опасни контраатаки. При една такава атака Жечев е изведен отлично по лявото крило, вижда, че Хмарук е излязъл от линията си и оптива да го прехвърли, за щастие без успех

63' - втора смяна за домакините - на мястото на 8.Милен Георгиев в игра влиза 13.Илиян Ташев

64' - Йордан Тодоров при пореден свой пробив по дясното крило центрира в наказателното поле на Несебър, Евгени Йорданов успява да достигне до топката и да отправи удар, който обаче минава над гредата

65' - след активни действия на Тодоров и Йорданов по дясното крило, топката е центрирана, по земя успоредно на голлинията отдясно, нахлулият в наказателното поле Христо Янев достига до нея, но от 3 метра я праща встрани от целта

68' - първа смяна и за ЦСКА. Миодраг Йешич вади халф и вкарва нападател - на мястото на 15.Беноа Кое в игра влиза 20.Йордан Юруков, който прави официален дебют с червената фланелка

75' - ЖК за 2.Радослав Забавник за нарушение в центъра на терена

78' - принудителна последна смяна за несебър - на мястото на 14.Спас Гигов в игра влиза 7.Красимир Павлов

79' - ГОООООООООЛ! Йордан Тодоров! Йордан Юруков получава пас по лявото крило, центрира перфектно към далечната греда, където Тодоров с плонж с глава открива резултата. Тодоров изразява малко бурно радостта си и затова получава ЖК

81' - смяна за ЦСКА - на мястото на 19.Евгени Йорданов в игра влиза 18.Иван Площаков

84' - ГОООООООООЛ! Този път Радослав Забавник разстрелва Линков! Това става, след като от тъч той получава директно топката в наказателното поле, прави две-три крачки и от упор прави Линков безпомощен

90' - четири минути продължение