• 84мин

11. Вучко Йорданов (АС 23)

• 88мин

А. С. 23 срази Левски с 11:4 гола

Игр. Левски, време хубаво, терен разкалян, публика към 1000 души, рефер Ст.  Данаилов. Ако трябва да се прави описание на играта—това значи да се даде хронологическото маркиране на петнадесете гола. Резултатът  бе открит от Мил. Костов. Малко след това Ангелов изравнява. Това налага по амбициозна игра. Прехвърлянията се редуват, еднакво към двете врати. Към края на полувремето, Ангелов дава втори гол и покачва на 2:1. Докато първото полувреме даде само три гола общо второто, обратно бе изобилно. Защото сега бяха маркирани цяла дузина голове. Тяхното отбелязване се редеше така: АС23, чрез  Тодоров  последователно увеличи на 3:1 и на 4:1. При
едно меле пред Дермонски, Мил. Костов отблизо изменя на 4:2. След центъра, Ангелов с пробив стига до вратата на Левски и отново качва. Малко след това Йорданов допраща в мрежата една бита от Пачеджиев топка. Резултатът става 7:2. Бележи гол малко след това, на свой ред и Пачеджиев. Левски маркира третия си гол след меле пред вратата на чернобелите, когато между Дермонски и Балъкчиев има недоразумение. Реализатор е Сталболиев. Пачеджиев, след малко прави нов пробиви и отново бележи 8.3 за АС23. Играта се води в центъра, чернобелите са господари на терена и разиграват противниците си. Усилията на последните се оказват  недостатъчни—те едва спомагат за навестяваме наказателното поле на АС23, то само времени. При едно такова достигане, Мил. Костов дава четвъртия и последен гол Веднага след това, чернобелите са отново „амбицирани“: Йорданов дава девети гол, а към края на състезанието, Ангелов маркира два последователни, чисто негово производство, голове. Така, головото съотношение добива една истинска футбол на закръгленост,
11:4 за АС 23.