Мартин Костадинов
    80′
  • 88мин

2. Юрген Матей (ЦСКА) асистенция - Амос Юга

Исторически първи мач в българското първенство, в който се използва системата ВАР.

Във 2-та минута Йомов преодолява двама и има опция в лицето на нахлуващия Енрике, но е фаулиран пред наказателното поле.

В 3-та минута Варела с пас в пеналтерията от свободен удар, Петков чисти в корнер.

В 8-та минута удар от пряк свободен на Тиаго над вратата.

В 10-та минута опит за извеждане на Йомов от Вион, Караджов излиза и чисти.

В 20-та минута Мартинов се бори с двама и подава на Тилев, Кох и Матай се справят.

В 22-та минута Тиаго пробива по десния фланг и центрира, Кайседо бие с глава над вратата.

В 25-та минута Тилев с пас в пеналта, но Матай избива с глава.

В 39-та минута вихрена атака на червените - Варела на Енрике, той на Кайседо в наказателното поле, който връща на Варела, изстрел встрани от вратата.

В 45-та минута шут на Варела е блокиран от Стоев.

В 46-та минута Кери нахлува в наказателното поле и на пръв поглед е съборен, но и съдия и ВАР мълчат за дузпа.

В 48-та минута Кери подава на Тиаго, той пробва пас, след което и шутира сам, но ударът му е блокиран.

В 51-та минута удар от дистанция на Вион в ръцете на Караджов.

В 52-та минута центриране на Мартинов в наказателното поле, Йорданов бие с глава встрани от вратата.

В 60-та минута Котев с удар отдалеч в ръцете на Бусато.

В 62-та минута бърза атака на армейците, Чарлз с глава на Кери, той на Тиаго, който връща на Чарлз - удар, Караджов спасява, защитник вади в корнер.

В 63-та минута удар с глава на Чарлз в ръцете на Караджов.

В 64-та минута Георгиев с пас-удар в ръцете на Бусато. В същата минута Йорданов пробва пас към Тилев, Кох се намесва добре, след което балонен удар на арденци над вратата.

В 66-та минута Синклер с неуспешен удар с глава в наказателното поле и Юга се разминава с шут.

В 67-та минута Вион с тупалка отдалеч, Караджов боксира.

В 68-та минута Тилев центрира в наказателното поле, удар с глава отблизо на Мартинов, Бусато спасява с невероятна реакция, Матай отдалечава.

В 70-та минута жълт картон за Йорданов за реплика. В същата минута Мазику извежда Тиаго, но Желев се намесва пред него.

В 72-та минута Мартинов със силен удар от дистанция, рикошет и корнер.

В 73-та минута след неговото изпълнение Стоев пробва удар с глава, Петков играе с ръка.

В 75-та минута Мазику нахлува отляво и е съборен в наказателното поле от Лозев, ситуацията се разглежда от ВАР и след повече от две минути съдията не дава дузпа.

В 79-та минута Стоев удря с глава Чарлз в главата пред наказателното поле, съдията странно защо свири фаул в полза на Арда.

В 81-та минута Кери с пас към Синклер, Желев чисти в ъглов удар. В същата минута бърза контра и изстрел на Руменов във външната страна на мрежата след пас на Йорданов.

В 83-та минута Смоленски с пас в пеналта, Кери се разминава с топката.

В 84-та минута Йорданов с шут от пряк свободен встрани от вратата.

В 88-та минута след изпълнение на корнер топката стига до Тиаго, той я дава по десния фланг на Юга, който центрира и Матай с глава открива резултата в далечния ъгъл за 1:0.

В 90-та минута сблъсък между Мартинов и Матай води до жълти картони и за двамата.

В 90+2-та минута директен изстрел от пряк свободен на Кери, Караджов избива с ръка над вратата за корнер.

В 90+4-та минута шут по диагонал на Смоленски, ударът е блокиран.

В 90+5-та минута разбъркване пред наказателното поле на армейците, топката е изчистена в корнер, от който Бусато боксира напред.