7. Спас Делев (ЦСКА)

• 64мин

26. Килиан Шеридан (ЦСКА)

• 73мин

ЦСКА​ победи с класическото 3:0 Малеш в село Микрево, където бе създадена отлична атмосфера за двубоя, който бе изгледан от близо 3000 души. С два гола за успеха се отчете Спас Делев, а един добави Килиън Шеридън. И трите попадения паднаха през втората част в рамките само на 14 минути.

През първото полувреме обаче армейците така и не намираха верния път към вратата на Малеш. Изненадата в състава на Милен Радуканов бе свързана с отбраната. Там за първи път като титуляр в официален мач започна Иван Бандаловски, който се представи на прилично ниво.

В 33-ата минута след центриране в наказателното поле на червените Сакаджийски фаулира в нападение Акуаро, след което падна на терена и поиска дузпа. Съдията Николай Йорданов обаче маркира нарушение на нападателя. В 38-ата минута Спас Делев пропусна първото чисто положение в мача. Той бе изведен в наказателното поле от Маркиньос и с прехвърлящ удар преодоля вратаря, но топката излезе в аут. Армейците продължаваха да обграждат вратата на Малеш, но домакините бяха групирани добре и се бранеха стабилно. Вратарят Василев имаше няколко силни намеси. В 42-рата минута Шеридън уцели напречната греда. Атаката на ЦСКА премина отляво, Маркиньос не успя да отиграе добре, а ирландецът вместо да я вкара в мрежата, я прати в гредата.

През второто полувреме червените показаха съвсем друго, различно лице и логично стигнаха до победата.
Още от първите минути те отново натиснаха съперника си. След час игра с дълъг пас Апостол Попов изведе Спас Делев, двама защитници на Малеш не успяха да изчистят топката, тя стигна до крилото, който с диагонален удар я прати във вратата. Попадението прекърши стройната игра на домакините, които свалиха гарда и бе въпрос на време да инкасират нов гол.

Само четири минути по-късно ЦСКА направи 2:0. Румен Трифонов подаде към Спас Делев на левия фланг, той влезе в наказателното поле, опита с фалцов удар да реализира, но Шеридън притича и прати топката в мрежата. Десет минути по-късно Спас Делев направи преднината на ЦСКА класическа. Попадението приличаше на второто. Този път Румен Трифонов центрира остро отляво, а на задната греда Делев засече за крайното 3:0.