• 37мин

19. Евгени Йорданов (ЦСКА)

• 79мин

8. Уенеди Салис-Нери (Беласица)

Начало на мача. Армейците играят с резервните си екипи изцяло в бяло и нападат към вратата, зад която е настанена агитката ни. На стадиона има около 3000 зрители

3-а мин. - играта е спряна за известно време, за да се изчистят множеството ленти, хвърлени на терена от публиката на домакините

4-а мин. - опасна атака на домакините по лявото крило, топката е центрирана полувисоко в наказателното ни поле, където Жоао Карлос малко рисковано я отклонява, но в крайна сметка Стоян Колев се намесва уверено и лови

6-а мин. - ГОООЛ! Велизар Димитров вкарва, но е контузен при отбелязването на гола. От пряк свободен удар вляво от наказателното поле на Беласица, Христо Янев центрира топката, където при далечната греда Велизар Димитров е оставен абсолютно непокрит, овладява топката с гърди и успява с глава да я насочи в мрежата, миг перди да се сблъска с вратаря на домакините. След това Димитров остава да лежи на терена и му е оказана лекарска помощ, но в последствие се връща на терена

12-а мин. - Емил Гъргоров центрира отлично в наказателното поле на домакините от лявото крило. Близо до ъгъла на вратарското поле Евгени Йорданов успява да изпревари персоналния си пазач и отправя добър удар с глава от трудно положение, но топката минава на сантиметри встрани от целта

16-а мин. - грубо нарушение срещу Емил Гъргоров в центъра на терена. Картон за противниковия играч не последва

16-а мин. - принудителна смяна за ЦСКА. Контузията на 8.Велизар Димитров явно е сериозна, той излиза сам от терена, но се качва в линейката. На негово място влиза 20.Жоао Паоло Брито. Междувременно на Гъргоров още се оказва лекарска помощ

18-а мин. - ЖК за 14.Светослав Петров за грубо нарушение в центъра на терена

20-а мин. - Гъргоров извежда отлично Брито зад защитата на Беласица, Брито поема топката в наказателното поле и от около 10 метра отправя изстрел по земя в близкия ъгъл, но Иваников реагира отлично и избива с крак в ъглов удар

22-а мин. - Брито пробива добре по дясното крило и центрира остро, но в наказателното поле няма кой от армейците да посрещне топката и тя е уловена от вратаря Иваников

24-а мин. - ГООООЛ за ЦСКА! Жоао Карлос! Емил Гъргоров центрира от корнер отдясно на Иваников. Топката е посрещната от Карлос на близката греда, отклонява я към вратата, но ударът е избит от вратаря. Отбитата топка отново попада у Жоао Карлос и този път той е безпощаден, като удвоява резултата

30-а мин. - ТРЕТИ ГОЛ ЗА АРМЕЙЦИТЕ!!!! Брито е голмайстор И този гол идва след изпълнение на ъглов удар, този път отляво на Иваников, Емил Гъргоров центрира топката в наказателното поле, там Жоао Карлос надскача защитата на Беласица и с глава продължава топката към далечната греда, където Брито е непокрит и с отмерен диагонален удар от около 6 метра прави резултата класически

37-а мин. - НОВ ГОЛ!! Евгени Йорданов довежда резултата до разгром за домакините. Йордан Тодоров се включва добре по дясното крило, центрира остро и при близката греда Евгени Йорданов с глава засича и праща топката в мрежата за четвърти път

43-а мин. - Христо Янев от пряк свободен удар на около 20 метра от Иваников праща топката право в дясната греда зад слисания вратар на Беласица, след което тя излиза в аут

45-а мин. - една минута продължение

45+1 мин. - ЖК за 7.Мартин Деянов за грубо нарушение в центъра на терена

45+1 мин. - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме. В отбора на домакините са извършени две смени. На мястото на 18.Чавдар Атанасов влиза 8.Салис, а на мястото на 10.Светлан Кондев влиза 13.Димитър Дойчинов

49-а мин. - ЖК за 8.Салис за реплика

53-а мин. - Брито пробива добре по дясното крило, навлиза в наказателното поле и минава покрай няколко защитници на Беласица, но топката му е избита в последния момент

55-а мин. - може би най-красивата атака в срещата, Светослав Петров напредва по дясното крило, връща топката към границата на наказателното поле, където я поема Тодор Янчев и технично я копва към Христо Янев, който е на няколко метра в наказателното поле малко по-вляво. Янев пробва зрелищно волле, но топката минава малко над напречната греда на Иваников

55-а мин. - втора принудителня смяна за ЦСКА - след като от няколко минути 30.Йордан Тодоров получава лекарска помощ до тъчлинията след поредна „интервенция“ от защитник на Беласица, 2.Георги Антонов трябва да влезе на негово място

61-а мин. - нова „майсторска намеса“ на защитник на Беласица оставя Жоао Паоло Брито да лежи на земята до границата на наказателното поле на Беласица, след което е изнесен на носилка

66-а мин. - последна смяна в отбора на ЦСКА. На мястото на 23.Емил Гъргоров в игра влиза 11.Стойчо Младенов

76-а мин. - Христо Янев, с прехвърлящ пас зад защитата, извежда отлично Евгени Йорданов сам срещу Иваников в наказателното поле на Беласица, ударът на Йорданов обаче среща тялото на стража на Беласица

79-а мин. - ЧК картон за 8.Салис от Беласица. Салис си повежда топката с ръка, и съдията Генов отсъжда фаул, но въпреки че вече има един жълт картон, бразилецът разкарва в яд топката и отправя реплики към съдията, за което получава втори ЖК и е отстранен от игра

86-а мин. - ЖК за 6.Диней, който грубо препречи Стойчо Младенов. Топката обаче попадна в Евгени Йорданов и той веднага продължи към Светослав Петров, който навлезе в наказателното поле сам срещу Иваников, но Генов необяснимо защо не даде авантаж, а спря играта

90-а мин. - две минути продължение

Край на мача. ЦСКА безапелационно разби домакините от Беласица и продължава да следва плътно Локомотив (Пловдив) в челото на класирането