11. Матиас Фаетон (ЦСКА) асистенция - Амос Юга

7. Йонатан Линдсет (ЦСКА) асистенция - Матиас Фаетон

• 84мин

4. Айуб Абу (Пирин)

В 1-та минута играта е прекъсната заради ленти хвърлени на терена. В същата минута страхотна хореография на Сектор Г - Когато страстта се превърне в лудост, това значи ЦСКА.

Във 2-та минута играта е подновена.

В 3-та минута жълт картон за Махмутович за фаул срещу Комано.

В 4-та минута Бенгюзов центрира от пряк свободен, Бусато боксира.

В 5-та минута жълт картон за Тютюков за фаул срещу Назон.

В 6-та минута Хайнц стреля над вратата от пряк свободен.

В 7-та минута Бенгюзов с лек удар в ръцете на Бусато.

В 9-та минута опит за пас отдясно стига в Бусато.

В 10-та минута разбъркване пред вратата на армейците, защитата ни се справя.

В 12-та минута Назон пробва удар, но е блокиран, топката стига до Кареасо, който отблизо стреля, но Йорданов спира с тяло - корнер. От него Махмутович с глава бие, но защитник вади в ъглов удар.

В 18-та минута спестен жълт картон за Семенив за нарушение срещу Хайнц.

В 19-та минута „Оставка“ крещят и двете агитки срещу БФС.

В 20-та минута Естрада близо до удар с глава след тъч на Юга.

В 22-та минута жълт картон за Абу за фаул срещу Хайнц.

В 24-та минута изстрел на Хайнц от пряк свободен, рикошет и корнер.

В 25-та минута жълт картон за Линдсет за фаул срещу Суда.

В 30-та минута шут на Тютюков далече в аут.

В 32-та минута Шакич с удар-пас в ръцете на Ковальов.

В 35-та минута страхотен пробив на Назон между трима и пас към Естрада, защитник избива.

В 36-та минута два поредни блокирани удара на Назон и Кареасо от добри позиции.

В 38-та минута Йорданов бие, но е блокиран, ново центриране, Петров пред Комано вади в корнер.

В 39-та минута Юга извежда отлично Назон сам срещу Ковальов, но вратарят спира с крак удара му.

В 41-та минута Естрада с глава в ръцете на Ковальов след пас на Хайнц.

В 42-та минута Хайнц греши, Суда бие, но Бусато с една ръка избива.

В 43-та минута жълт картон за Назон за нарушение срещу Бенгюзов.

В 45+1-та минута Дюлгеров отнема топка в центъра на терена, дава на Комано, който с едно докосване извежда Тасев, силен диагонален удар открива резултата - 1:0.

В 45+3-та минута Хайнц с пас от ъглов удар, Махмутович с глава в ръцете на Ковальов.

В 50-та минута Бачев с неточен изстрел с глава в аут.

В 53-та минута Тасев с пробив отляво, пробва да даде пас, Петров вади в корнер.

В 57-та минута жълт картон за Семенив за нарушение срещу Хайнц.

В 60-та минута Линдсет с центриране към Естрада, Дюлгеров връща с глава опасно в ръцете на Ковальов.

В 62-та минута Фаетон стреля, но Ковальов избива и лови.

В 67-та минута Юга стреля от границата на наказателното поле много в аут.

В 68-та минута Линдсет с глава в ръцете на Ковальов.

В 70-та минута след центриране от корнер, два поредни блокирани удара на Кареасо и Фаетон.

В 75-та минута жълт картон за Тасев за реплика към съдията.

В 78-та минута Тютюков стреля, рикошет и Бусато хваща.

В 79-та минута бърза атака на армейците - Бусато към Турицов, той дава на Линдсет, пас към Юга, който извежда Фаетон отляво и след силен удар той изравнява резултата 1:1 и вкарва първия си гол за ЦСКА.

В 80-та минута Фаетон отдясно пробива и подава остро, Линдсет отблизо бие, Ковальов докосва, но топката влиза във вратата за 1:2.

В 82-та минута жълт картон за Асприля за фаул срещу Бенгюзов.

В 84-та минута втори жълт и червен картон за Абу след фаул срещу Петров.

В 85-та минута Вион с центриране отляво, Шопов с глава бие в аут.

В 86-та минута Асприля получава от Фаетон и бие, Ковальов избива, Юга с нов, но неточен шут над вратата.

В 90+1-та минута Бусато лови след удар с глава на Кондраков.

В 90+2-та минута Фаетон отляво пробива и подава, Морено с удар в аут.

В 90+3-та минута Асприля с пробив отдясно и удар на Морено във външната страна на мрежата.

В 90+4-та минута Линдсет подава към трима в червено, но Йорданов избива.

В 90+6-та минута Фаетон с ново нахлуване отляво и пас, Бачев вади в ъглов удар. В същата минута от него Вион с директен изстрел, но защитник избива в нов корнер, който не е бит край на мача.