Торстен Джъд (Рот-Вайс)

19. Асен Букарев (ЦСКА) асистенция - Велизар Димитров

Адис Обад (Рот-Вайс)

5. Тодор Янчев (ЦСКА)

ЦСКА​ направи 2:2 с Рот Вайс в третата си контрола от лагера в Трапенкамп. Двубоят вчера се игра при пороен дъжд, който наводни макcимално терена на градчето Гросенаспен.
След равностойна игра в началото футболистите на втородивизионния немски тим стигнаха първи до гол след прецизна контраатака в 20-ата минута. Армейците реагираха бързо и изравниха чрез Асен Букарев в 25-ата минута. Спряганият за Черно море нападател бе изведен зад защитата на немците от Велизар Димитров. За Рот Вайс на ниво преди почивката игра Димчо Беляков, който се отличи със спечелването на няколко единоборства.

През втората част играта продължи да бъде равностойна, независимо че дъждът се усили. В 65-ата минута съдията свири пресилена дузпа за Рот Вайс. Влезлият като резерва Адао Силва центрира в пеналта на червените, където защитник на ЦСКА и нападател на немците се сдърпаха. Реферът обаче прецени, че трябва да даде дузпа, която вратарят Иванов не успя да хване. Халфът Тодор Янчев успя да излъже персоналния си пазач в 75-ата минута и да вкара изравнителния гол.