• 68мин

14. Светослав Петров (ЦСКА)

• 88мин

17. Герасим Заков (ЦСКА) асистенция - Жоау Паулу Бриту

7-а мин. - ГООЛ!! 1:0 за ЦСКА!! Златинов пуска идеален пас към Цигалко в наказателното поле на турския отбор, но там той е грубо подкосен, за което съдята отсъжда справедлива дузпа. Шакири застава зад топката и с вещина вкарва за 1:0.

10-а мин. - ВТОРИ ГОЛ за ЦСКА!! Максим Цигалко отбелязва първия си гол с червената фланелка! Той получава топката пред наказателното поле на Анталия, навързва трима защитници и пуска топката покрай плонжа на вратаря за 2:0.

15-а мин. - 3:0 за армейците! Шакири пробива по лявото крило, подава пас към Цигалко в наказателното поле, там той с пета връща топката към Петър Златинов, а той на свой ред отбелязва трети гол за ЦСКА.

19-а мин. - пореден ГОЛ за ЦСКА!!! Янев пробива по дясното крило и центрира в наказателното поле на Анталия, там вратарят на турците се опитва да улови топката, но влиза с нея във вратата за 4:0.

35-а мин. - 5:0 !!! След много добра комбинация между Шакири, Златинов и Цигалко, беларусинът е изведен сам срещу вратаря на Анталия и не пропуска да се разпише.

42-а мин. - шести гол за ЦСКА! Хеттрик на Максим Цигалко! Златинов получава топката в наказателното поле и с пета връща към Цигалко, който е безмилостен за 6:0.

61-а мин. - 9:0! Заков центрира отляво в наказателното поле, където Емил Гъргоров с гърди сваля топката и от волле се разписва във вратата на турците.

68-а мин. - 11:0! Светльо Петров получава топката на точката на дузпата и не оставя никакав шанс на турския вратар, отбелязвайки красив английски гол и също записвайки името си сред голмайсторите.

88-а мин. - 14:0! И младият Герасим Заков се разписва във вратата на Анталия. Брито получава топката в наказателното поле и след като преодолява двама защитници подава на Заков, който е безпогрешен.

90-а мин. - 15:0! Пореден гол на Велизар Димитров, така общата сметка на Велизар за този мач става 5 гола, а в двата мача със Спарта и Анталия той е най-резултатният футболист на армейците с общо 8 гола!