23. Карел Питак (Славия Прага)

• 57мин

21. Стойко Сакалиев (ЦСКА)

• 75мин

Начало на мача - Около 8000 зрители на стадиона. 2500 са привържениците на ЦСКА, които създават невероятна атмосфера. ЦСКА напада надясно от главната трибуна.

2' - ЖК на 29.Ибрахима Гай за нарушение от дясно на наказателното поле

5' Гол за Славия 16.Павел Форт - домакините оказват натиск и 23. Гъргоров прави една грешка пред наказателното поле, нападател на домакините овладява и подава на 16.Павел Форт

7' ЖК на 30.Йордан Тодоров за нарушение в близост до наказателното поле на ЦСКА

10' ГОООООЛ!!! 23.Емил Гъргоров - топката е центрирана към наказателното поле, Сакалиев се преборва и пуска на Велизар. Той връща на Бадема, който изпраща силен удар от границите на наказателното поле за 1:1

17' - два поредни корнера изпълнява Янев от ляво, но не се стига до опасност

24' - Якирович изпълнява фаул на около 30 метра, централно срещу вратата на домакините, топката се отбива от стената

32' - темпото на игра е изключително високо, което е заслуга и на 2-та отбора

33' - Сакалиев атакува по лявото крило и е фаулиран. Янев изпълнява към далечната греда, където Гай я сваля с глава, но няма кой да засече

36' Гол за Славия 7.Станислав Вичек - атака по дясното крило на Славия. 7.Станислав Вичек остава сам срещу Максич и без да се бави изпраща топката в мрежата

39' - нарушение срещу Якирович, който е ударен в лицето и му се оказва медицинска помощ извън терена

40' - ЖК на 7.Станислав Вичек за бавене на топката

43' ЖК на 16.Павел Форт за грубо нарушение срещу Гъргоров. Якирович се връща с бинтована глава и окървавена фланелка

45' - една минута добавено време

45'+1' - ЖК на 20.Лукаш Яролим за грубо нарушение срещу Велизар в центъра на терена

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - смяна за ЦСКА на полувремето. Излиза 20.Йордан Юруков, влиза 4.Адриан Олегов

50' -Адриан Олегов застава до Ибрахима Гай като централен защитник, а Забавник минава в типичната му зона на десен бек.

52' - опасна контра на Славия по дясното крило, топката е центрирана по земя в наказателното поле и 18.Душан Швенто не успява да засече добре топката

56' Гол за Славия. 23.Карел Питак (к) - грешка на Гай малко пред наказателното поле, нападател на Славия овладява и остава сам срещу вратаря, разписва се за 3:1

57' ГООООЛ!!! за ЦСКА. 21.Стойко Сакалиев - Гъргоров по лявото крило центрира в наказателното поле, където Стойко Сакалиев засича с глава

67' - ЦСКА се опитва да атакува предимно по дясното крило, но изобилстват грешни подавания

70' - няколко опасни контраатаки прави Славия, но Максич показва невероятен рефлекс

72' - смяна в отбора на ЦСКА. Влиза 11.Гийом Да Зади, излиза 7.Христо Янев

74' - Сакалиев получава далечен пас, малко в ляво и вътре в наказателното поле, стреля мигновено, но топката излиза в аут

75' Нов гол за Славия. 16.Павел Форт - атака по лявото крило. Топката се центрира по земя в наказателното поле, където топката засична 16.Павел Форт

79' - ЖК на 19.Матей Крайчик за нарушение в центъра на терена

81' - фаул за ЦСКА малко в ляво на наказателното поле на домакините. Гъргоров изпълнява, но топката минава малко над горната греда

82' - ЖК за вратаря на Славия 29.Матуш Ковачик, за бавене на топката

87' - първа смяна в отбора на Славия. Излиза 16.Павел Форт, в игра влиза 25.Томаш Пешир

90' - три минути добавено време. 8.Велизар Димитров е фаулиран и се налага лекарският екип да влиза на терена, на негово място влиза 17.Матия Матко

90'+2' - двадесет привърженици на ЦСКА биват арестувани на трибуните

90'+3' две смени в края на мача за Славия. Излиза 7.Станислав Вичек, влиза 5.Мичал Швец и излиза 20.Лукаш Яролим, на негово място 2.Карел Краточвил