• 66мин

30. Данило Асприля (ЦСКА) асистенция - Йонатан Линдсет

• 90+4мин

7. Улаус Скаршем (ЦСКА) асистенция - Йонатан Линдсет

В 1-та минута центриране от корнер, Махмутович с глава, Петров търси да довкара, Сердюк избива.

Във 2-та минута далечен шут встрани от вратата на Стойчев.

В 4-та минута подаване отдясно на Карагарен, Кирилов бие, но Бусато блестящо спасява.

В 5-та минута Хайнц е изведен леко вляво от Шопов, норвежецът бие, Маринов избива в ъглов удар.

В 6-та минута от него Вион с пас, Юга с глава неточно.

В 7-та минута Педриньо се хвърля на земята, съдията му дава нарушение?!

В 10-та минута шут на Махмутович над вратата.

В 11-та минута центриране отдясно на Педриньо, Сердюк с глава вкарва за 1:0.

В 14-та минута Карагарен отдясно с шут - блокиран.

В 16-та минута пас към Кирилов и шут, Бусато лови, има и засада.

В 20-та минута Фаетон бие, но топката е избита, след това и Шопов стреля, рикошет и корнер.

В 21-та минута Каранга шутира, но ударът му е блокиран.

В 24-та минута Хайнц отдясно търси Каранга, който не стога до нея за метър.

В 31-та минута Педриньо с глава супер неточно в аут.

В 33-та минута Хайнц с глава стреля в ръцете на Маринов. В същата минута отново Хайнц с удар встрани от вратата.

В 36-та минута жълт картон за Пишчевич за фаул срещу Вион.

В 37-та минута Махмутович с глава, но топката е изчистена пред голлинията и пред Петров.

В 44-та минута супер разбъркване след корнер, Хайнц бие, Юга също е блокиран, а после и стреля неточно.

В 45-та минута втори жълт и червен картон за Пишчевич за фаул срещу Кареасо.

В 45+2-та минута жълт картон за Вион за нарушение срещу Педриньо.

В 45+4-та минута Махмутович спира Сердюк след извеждащ пас.

В 48-та минута Шопов пробва пас, рикошет и Маринов спасява.

В 53-та минута Сердюк финтира и стреля, Бусато боксира.

В 54-та минута Кирилов със слаб удар, Бусато хваща.

В 55-та минута Фаетон получава в наказателното поле от Юга и дава на Шопов, но той стреля в аут.

В 57-та минута Стойчев хвърля в пеналтерията, Хайнц с глава в аут.

В 62-та минута Линдсет балонно бие над вратата.

В 64-та минута шут на Асприля - блокиран. В същата минута Вион от дистанция, Маринов лови. Пак в тази минута Хайнц отново пробва - Маринов е там.

В 66-та минута Петров на Линдсет, той с едно докосване на Асприля, който между краката на Маринов изравнява резултата - 1:1.

В 69-та минута Скаршем се завърта и стреля в аут.

В 73-та минута центриране от корнер, Кирилов сваля с глава, Вутов много над вратата.

В 74-та минута Хайнц с пас отдясно, Линдсет от трудна позиция в аут.

В 85-та минута Шакич с пас-удар малко над вратата.

В 86-та минута Карагарен се хвърля на терена, свирено е нарушение на Скаршем?!

В 88-та минута Вион с шут над вратата.

В 90+4-та минута жълт картон за Сакалиев за изблъскване на Вутов и на Вутов за бавене на играта.

В 90+4-та минута Шакич с пас, прекрасно спиране на Линдсет и пас към Скаршем, който с дебютен гол дава победата на ЦСКА с 1:2.