• 37мин

Шийт (ЦСКА)

• 51мин

2. Радослав Забавник (ЦСКА) асистенция - Гийом Да Зади

В последна контрола от втория подготвителен етап на лятната си подготовка в Германия, ЦСКА победи отборът на Ханза (Рощок) с 2:1. Двубоят се игра в Рибниц-Дамгартен от 19:00 часа българско време.

През първото полувреме старши треньорът на армейците Миодраг Йешич заложи на същия стартов състав като при мача с Одензе (Дания)

Головете за армейците паднаха по един във всяка част.

В 15-ата минута още Стойко Сакалиев открива в полза на червените. Стойко успя да открадне топката от домакините, напредна и навлезе в наказателното поле, където пусна топката покрай вратаря на Ханза за 0:1.

В 37-ата минута домакините изравниха чрез Шийт.

В 51-ата минута Петър Димитров на скорост по дясното крило подаде на Гийом, който пусна топката успоредно на вратата в наказателното поле, където Радослав Забавник изкочи и на скорост отбеляза за крайното 1:2 в полза на армейците.