14. Шунейко (Левски Сф)

17. Щърков (Левски Сф)

• 87мин

10. Петър Николов (ЦСКА II) асистенция - Иван Павлов

Дублиращият състав на ЦСКА завърши 2:2 в оспорван дерби мач срещу вечните съперници на армейците, в мач от 15 кръг от първенството на Западната група на дублиращите отбори.

Срещата се игра на базата „Червено знаме“ при изключително лоши условия за игра, заради необичайния студ и замръзналия и заснежен терен. Въпреки това армейците проявиха мъжество и успяха да се представят добре. Играч на мача безспорно бе Иван Павлов, който освен с добрата си игра се отличи с асистенции и за двата гола за червените.

ЦСКА откри резултата в 19-ата минута чрез Лазаров, който с глава оползотвори центриране от фаул на Павлов. Резултатът обаче бе изравнен в 39-ата минута от новото попълнение на сините Шунейко с удар с глава след центриране от спорен фаул. Десет минути преди края Щърков изведе гостите напред след центриране и разбъркване пред вратата на ЦСКА. В 87-ата минута обаче Петър Николов след втора асистенция на Павлов отбеляза изравнителния гол.