• 56мин

21. Шалозе Удоджи (ЦСКА)

• 58мин

17. Зе Руй (ЦСКА)

Преди началото: по трибуните на стадион Българска армия има около 2500 зрители за финалната среща на турнира между армейците и гръцкия Аполон. След проливния дъжд преди два часа, в момента не вали и времето е добро за игра.

Начало - играта от центъра започват ЦСКА и нападат наляво от централната трибуна

3-а мин. - неуспешен опит на Данчо Тодоров към вратата на гърците, защитата на Аполон успява да спре извеждащо подаване към Тодоров

5-а мин. - първи ЖК в мача за 4.Самуилидис за грубо нарушение в центъра на терена срещу 28.Маркиньос

8-а мин. - след динамичното начало, темпото поспадна и преобладават единоборства в центъра. ЦСКА е по-дейният отбор на терена без положения

11-а мин. - опит за параболично центриране на Зе Руи завършва без успех

12-а мин. - първа сериозна опасност пред нашата врата, Албан Буши печели единоборство с Вальо Илиев, центрира към Уелингтън, който с плътен удар праща топката в ръцете на Пиргов

14-а мин. - опит на Тодор Янчев да изведе Удоджи сам срещу вратаря на гостите е осуетен от защитник на гърците

15-а мин. - ЖК за 2.Галанопулос за грубо нарушение в центъра на терена срещу Зе Руи

17-а мин. - отличен пробив отдясно на Йордан Тодоров, центрира към Велизар Димитров. Той триково пропуска топката към Неи, чийто страховит удар близва страничната греда

18-а мин. - удар на Велизар Димитров от границата на наказателното поле минава на сантиметри до вратата на Каламария

26-а мин. - опасен фаул на ЦСКА на границата на наказателното поле. Маркиньос изпълнява и праща топката в стената

32-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА!!! Валентин Илиев! - центиране на Маркиньос от ъглов удар, Валентин Илиев от точката на дузпата не оставя шанс на вратара Ковач

36-а мин. - ЖК за 19.Саракатсанос за грубо нарушение срещу Тодор Янчев

37-а мин. - ГОООООЛ за ЦСКА!!!! Неи! - удар на Удоджи е избит от вратаря на гостите, но при добавката Неи е безпогрешен и удвоява резултата

Играта за момент е спряна, защото Йордан Тодоров е изнесен на носилка, за да получи медицинска помощ. След няколко минути се връща в игра

43-а мин. - Маркиньос извежда от дълбочина Велизар Димитров, но той се засуетява и праща топката в аут

44-а мин. - гол за Аполон на 24.Брито - той бе изведен отляво, напредва и с плътен удар намалява резултата

45-а мин.- 1 минута добавено време

45+1 мин. - ЖК за 14.Валентин Илиев за опасна игра

45+1 мин. - край на първо полувреме

Начало на второ полувреме - смяна в отбора на ЦСКА: излиза 99.Неи, влиза 9.Гарсес; при госите: излиза 31.Статис, влиза 22.Спиридакис

47-а мин. - носилката изнася Маркиньос за лекарска помощ извън терена, след минута той е отново в игра

54-а мин. - извеждащо подаване на Велизар Димитров към Удоджи, който опитва да намери Гарсес сам в наказателното поле, но неуспешно

55-а мин. - удар на Данчо Тодоров от 30 метра минава близо да гредата на Ковач

56-а мин. - пореден отличен пробив на Велизар Димитров завършва с удар в ръцете на вратаря Ковач

57-а мин. - ГООООЛ на ЦСКА!!!! Удоджи!!! - отлично отиграване на Гарсес отдясно, Велизар пропуска топката към Удоджи и той е безпощаден за 3:1

59-а мин. - ГОООЛ на Зе Руи!!!!! - Зе Руи е изведен фронтално срещу вратата на противника на метри от наказателното поле и с отличен мощен удар прави резултата 4:1!

61-а мин. - смяна в гостите: излиза 20.Буши, влиза 9.Ланарис. При ЦСКА смяната: е 17.Зе Руи излиза, влиза 18.Флорентин Петре

64-а мин. - отлично взаимодействие мужду Петре и Гарсес завършва с удар на Велизар Димитров в тялот она противников състезател

65-а мин. - двойна смяна при гостите: излизат: 10.Фавали и 4.Самулидис, влизат 12.Жан Силла и 7.Караманлис

67-а мин. - смяна при армейците: излиза 14.В.Илиев, влиза 6.Котев

69-а мин. - нова двойна смяна при гърците: излизат 11.Гонсалес и 24.Брито, а влизат: 17.Лазаридис и 23.Дросос

73-а мин. - ЖК на 28.Маркиньос за опасно влизане

74-а мин. - смяна при ЦСКА: излиза 22.Илко Пиргов, влиза 1.Оливер Ковачевич

75-а мин. - нова смяна: излиза 21.Удоджи, влиза 7.Сакалиев

79-а мин. - смяна в ЦСКА: от игра излиза 28.Маркиньос, влиза 29.Кабус

81-а мин. - поради контузия е изнесен играч на гостите от терена с носилка и играта спира за минути

83-а мин. - смяна пригостите: излиза 19.Саракатсанос, влиза 26.Псианос; при ЦСКА - смяна на 30.Тодоров, за 16.Бранеков

87-а мин. - центиране от корнен на Петре завършва с удар с глава на Гарсес, излиза топката в аут

88-а мин. - ЖК за 23.Кабус за неспортсменска проява

89-а мин - смени в ЦСКА: излиза 5.Т. Янчев, влиза 25.Иван Иванов; излиза 13.Н.Вуядинович, влиза 29.Събев

90-а мин. - две минути добавено време

90+2 мин. - край на мача. Победа за армейците в турнира и тази година!