8. Велизар Димитров (ЦСКА) асистенция - Фабио Лима

20. Жоау Паулу Бриту (ЦСКА)

• 79мин

19. Иван Павлов (ЦСКА)

ЦСКА​ срази без трудности с 5:0 отбора на Балкан (Ботевград) от “В” югозападна футболна група в приятелски двубой на базата в Панчарево. Контролата имаше за цел да подготви както титулярния състав за предстоящите отговорни мачове на шампионата, така и да даде шанс за изява на някои от юношите.

През първото полувреме на терена бе титулярният състав, в който армейците излизат през по-голямата част от сезона до момента. Поради лека контузия Гай бе заменен от юношата Адриан Олегов. В началото, до около 20-тата минута, играта бе равностойна, но армейците постепенно упражниха натиск и в края на краищата отборът на Балкан се предаде в 25-тата, когато Агналдо пое топката в наказателното поле, гардира я и подаде на границата на пеналтерията към Св. Петров, който с премерен удар откри головата сметка за ЦСКА. Две минути по-късно червените удвоиха преднината си, след много добро двойно подаване между Агналдо и Димитров, като последният елиминира вратаря на гостите. В 35-тата минута Лима, който през цялото полувреме игра отлично и много активно, проби по левия фланг, центрира и В. Димитров на празна врата засече топката за 3:0. През цялото полувреме играта бе много чиста и лишена от грубости.

През второто полувреме треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов вкара в игра почти всички играчи и даде възможност на някои от по-младите да се изявят. В игра влязоха Мукаси, Чарас, Павлов, Илиев, Николов, Христов, Манов и Вълков. Постепенно бяха заменени почти всички титуляри с изключение на Ивайло Иванов и Йордан Върбанов. Като цяло юношите се справиха добре, проявиха усърдие и се стараеха да пресират противника още в неговото поле. В 55-тата минута Брито бе изведен на стрелкова позиция и с техничен удар прехвърли вратаря на гостите. Единственият жълт картон в срещата бе показан в 62-та минута за нарушение на защитник от отбора на Балкан. Резултатът стана 5:0 в 79-тата минута, като голмайстор стана халфът Иван Павлов. Резултатът можеше да стане още по-изразителен, след като Мукаси на два пъти нахлу по лявото крило и елиминирайки защитата даде добри пасове в малкото наказателно поле, но те останаха нереализирани. Гостите проведоха своята най-сериозна атака в последните минути на срещата, когато техен нападател преодоля Чарас и се откъсна сам срещу вратаря, но би в тялото му.