В 3-та минута изстрел на Хайнц от пряк свободен над вратата.

В 5-та минута след корнер Махмутович подава, Назон се завърта и бие в аут.

В 8-та минута Кавдански стреля с глава в ръцете на Евтимов след корнер.

В 9-та минута блокиран шут на Назон от границата на наказателното поле.

В 13-та минута Махмутович подава чудесно на Гарсес, който е съборен от Фераресо в пеналтерията - съдията свири дузпа.

В 15-та минута зад топката застава Турицов и с плътен удар високо вляво открива резултата - 1:0.

В 17-та минута Вион с остро подаване, Назон бе на сантиметри от удар.

В 18-та минута бърза атака отляво завършва с остър пас на Вион, но защитник избива.

В 21-та минута Линдсет отпправя удар със странична ножица, топката се отбива в левия страничен стълб, Назон отблизо довкарва за 2:0.

В 23-та минута Турицов прави удар-пас в ръцете на Костов.

В 27-та минута Переа с удар от пряк свободен, Евтимов избива, топката се удря в напречната греда и излиза в ъглов удар. В същата минута Цветанов с удар отдалеч, много високо над вратата.

В 29-та минута Турицов бие от дистанция - блокиран.

В 38-та минута Махмутович блокира с тяло удар отблизо на Переа.

В 42-та минута жълт картон за Барбоса за фаул срещу Кареасо.

В 44-та минута рейд на Хайнц между зелената защита и стреля силно, Костов избива.

В 51-та минута Турицов отдясно намира Назон в пеналта, той се завърта и стреля, Костов с мъка избива.

В 52-та минута центриране от корнер на Хайнц, Кох с глава вкарва за 3:0.

В 53-та минута Гарсес е изведен от Фелипе, отправя удар, но Костов спасява, Назон от малък ъгъл покачва резултата на 4:0.

В 55-та минута Цветанов с пас от пряк свободен, от аутлинията Фелипе бие неточно в аут.

В 59-та минута Барбоса намира Мендоса и той с удар по диагонала намалява на 4:1.

В 62-та минута Гаврилов стреля неточно встрани от вратата.

В 63-та минута след смените с капитанската лента е Кох.

В 67-та минута Гарсес с нахлуване отдясно и шут много над вратата.

В 68-та минута Назон с опит да изведе Шагоян, Костов излиза и чисти пред него.

В 72-та минута Шагоян стреля отдалеч, топката се спира във външната страна на мрежата.

В 75-та минута Линдсет подава отлично на Назон, той се наглася и с премерен удар в обратния ъгъл прави резултата 5:1.

В 80-та минута хубав пробив отляво на Шагоян, Барбоса избива в корнер.

В 81-та минута Шагоян бие от дистанция - блокиран.

В 82-та минута и Вион отправя удар, Генов с тяло блокира.

В 87-та минута Вион нахлува вляво и подава към Гарсес, лошо първо поемане на Гарсес и аут.

В 90+1-та минута Шагоян е намерен отдясно в пеналтерията, серия от финтове, но вместо удар, защитник избива.

В 90+2-та минута Барбоса бие, защитник блокира.