Малецки

• 40
    Омагбени

1' Начало на мача

4' Две атаки за ЦСКА в първите минути, при които се получиха не лоши атаки. При първия опит за гол топката попанда в Емил Гъргоров, но той не успя да стреля навреме от удобна позиция

5' Удоджи поде добра атака, след това подаде към Флорентин Петре в наказателното поле, но румънският национал стреля в аут

11' Георги Илиев подаде на Неи, който стреля, но топката излезе в аут

14' 60-70 зрители наблюдават мача на стадион Луис Родригес Салвадор в градчето Картая. Десетина от тях са фенове на ЦСКА, дошли да гледат любимия си отбор

17' Хубава комбинация между Гъргоров, Машадо и Удоджи. Последният обаче не успя да вкара от много удобна позиция пред вратата

20' Удар на Удоджи от далчена дистанция в аут.

21' Висла Краков все още не са организирали опасна атака

23' Две-три не лоши комбинации на тима на ЦСКА, но в крайна сметка не се случва нищо опасно

24' Мощен удар на Петре отдалеч - избит с мъка от Юржшчик

28' Нищо интересно в последните няколко минути. ЦСКА все пак обаче има надмощие над своя съперник и тимът на Стойчо Младенов не изпитва особени затруднения

29' Първи удар в рамките на вратата на Висла. Соболевски стреля, но топката се отби в Ланзаат и Ивайло Петров улови без проблеми

32' Играчите на Висла се посъживиха. Втори удар, небезопасен, който след рикошет излиза в корнер

35' Пак далечен удар на играч на ЦСКА. Вальо Илиев стреля от 30 метра, но топката не уцели вратата

41' Ненад Настич центрира, топката попадна в Емил Гъргоров, който се опита да стреля с глава, но неточно

43' Хубав пробив на Гъргоров, който навлезе в наказателното поле и в последния момент пасът, който даде към Неи, бе спрян от полски защитник

45+1 Ланзаат получи жълт картон за реплика към рефера

45+3 Гловацки от гостите също получава жълт картон.

45+3 Подаване на Настич към Неи и удар на бразилеца, но топката след рикошет излезе в корнер. След него Гъргоров намери кълбото от воле, но ударът отново е неточен

45+4 Край на първото полувреме

Начало на второто полувреме

46' Три смени в състава на ЦСКА. Излязоха Ивайло Петров, Емил Гъргоров и Флорентин Петре, а на тяхно място се появиха Илко Пиргов, Зе Руи и Йордан Тодоров

51' Нищо интересно в първите няколко минути

53' Много спорна ситуация. Тодор Янчев подаде добре към Йордан Тодоров, който беше спънат. Всички играчи на ЦСКА се втурнаха да искат дузпа от неизвестния испански съдия, но той реши, че нарушението е извън наказателното поле

54' След центрирането не се получи нищо опасно

60' Хубаво подаване на Зе Руи към Неи, който стреля но вратаря на Висла изби топката

62' Удар и на Брожекот Висла, но неточен

65' Опасна атака на Висла, но след центриране на поляците топката се размина с Паулища

68' Много чисто положение за ЦСКА. Неи излезе сам срещу вратаря и опита удар по земя, но вратаря на Висла изби топката.

69' Активният в този мач Настич центрира, но Александър Тунчев стреля неточно с глава

75' Силен удар на Зе Руи, но защитник на Висла чисти

79' Янко Сандански и Касио Барбоса заменят Георги Илиев и Неи

81' Зе Руи центрира от пряк свободен удар, но Касио се размина с топката

88' Нищо интересно не се случва в последните минути на мача

90+1 - Край на мача ЦСКА завърши 0:0, което е трето поредно равенство на отбора