Турнир: „А“ футболна група 2010/11 (10-и кръг)
Посещаемост: 450 зрители
Треньор на ЦСКА: Георге Йовановски
Съдия: Иван Кирилов
На живо по: Pro.BG

ЦСКА​ и Калиакра завършиха 0:0 в мач от 10 кръг на А ФГ, игран на стадион „Васил Левски“.

Червените започнаха без Тодор Янчев и Румен Трифонов.

Домакините създадоха най-сериозната си опасност в началото на мача, когато Грегъри Нелсън проби по лявото крило. Той центрира в наказателното поле, където Спас Делев се опита с пета да вкара. Ударът му попадна в ръцете на Господинов.

В 33-ата минута червените имаха претенции за дузпа за игра с ръка на Димов след шут на Уилям Тиеро в наказателното поле, но съдията Иван Кирилов подмина нарушението.

В 42-та минута Калиакра беше близко до откриването на резултата - Иван Александров се озова в добра позиция срещу вратаря на ЦСКА, но не успя да уцели топката.

През второто полувреме ЦСКА натисна в търсене на гола, но трудно стигаше до положения.

частично по публикация на вестник „Дневник"